graafikud ja tabelid

Hei,

Mõned päevad on nüüdseks juba möödunud päevast, kui blogi lõin. Võib öelda, et motivatsioon on ilusti laes püsinud ja lisaks sellele, et siia oma söömisi-trenne üles märgin, on suures osas selles "süüdi" ka uue treeningu sisse toomine ehk siiis jõusaal.. Eile käisin jälle seal. Ma ei saagi aru, mida ma seal nii väga enne kartsin.. Siiani olen suht uhkes üksinduses või siis ühe tuttavaga seal olnud :)

Tegelikult tahtsin rääkida ka sellest, et täna sai jälle oma andmed üles märkida. Olen selline graafikute inimene, et kohe hirmsasti meeldib kõik üles joonestada ja kritseldada, et kohe puust ja punaselt oleks näha, mida vaja teha, mis tehtud ja mis jäi tegemata. Igastahes, sai siis täna oma mõõdud üles märgitud ja kuigi mul päris jaanuari kuu mõõte pole alles (pagana fail andis otsad või ma ei tea mis tal hakkas) aga on alles mõned näidud märtsist :)  Et siis nii palju saan öelda, et talje koht (ehk siis vöö kõige peenem koht) on kolme kuuga vähenenud 17cm (kusjuures, tubli olen sellest ajast olnud suhteliselt lühikest aega), kints on peenemaks läinud 6cm, rinna alt on vähemalt 13cm vähemaks läinud, puus on ka oma 11cm kahanenud, ja see "ujumisrõnga" koht on vähenenud ka 15cm :)

Ühesõnaga, on ikka veidi läinud ja peaab mainima, et kaalu suhtes ei ole eriti edukas olnud selle esimese pool aastaga... praeguseks hetkeks on esimese jaanuari näiduga võrreldes 9,7kg maas :)

Mõõtmise näitude kohta peangi nüüd uue ja korraliku tabeli tegema, et ükskord, kui olen ilus ja peenike, saan vaadata, mis numbrid kunagi olid :D Nii, et lähen nüüd siis tabeldama :)

Comments