regulaarsus on tähtsam kui esmapilgul paistab

HEi,

Nagu söömisest näha, on kaks viimast päeva olnud suht kaootilised. Kellaajad on paigast ära (see siit ei kajastu, aga ehk peaks ka neid hakkama kirja paneme), toidukorrad väga vales koguses (enamasti liiga vähe, eile ka õhtul liiga palju), toiduvalikud on valed jne. Kõik see muidugi lõppes eile siis sellega, et oli metsik magusaisu ja kuna jäätiseid oli kapis lastele varutud, siis muidugi sai päris mitu neist ise ära söödud.. Õnneks tuli mõistus ruttu koju tagasi ja otsustasin magama ära kobida,  et asi väga hulluks ei läheks :)

Igastahes, õppetund kätte saadud.. söömine peab olema regulaarne ja kogused peavad olema paigas! Üritan edaspidi tublim olla ja spontaansete väljasõitude jaosk varuda kotti mõni puuvili või pähkleid, et oleks alati midagi võtta, kui söögiaeg tuleb :)

Trennidega on ka nii, et kuna mees on enamvähem varahommikust ööseni tööl ilusate ilmadega, siis eilseks planeeritud jõusaali plaan lendas heaga vastu taevast... Õnneks sai hommikul väga varast (kella nelja aegset) ärkamist ära kasutatud ja jala maale mindud :) mees oli nii hea ja tõi lapsed ise järgi pärast enne tööle minekut :)

Tänane päev on plaani järgselt jõusaali päev, aga kui mees selleks ajaks koju ei jõua, siis jääb vist üldse trennivabaks päevaks.. Jama värk, aga mis teha..

Veidi muudel teemadel ka.. KÄisin eile ühes poes ja proovisin üht kleiti millega järgmine kuu ühte pulma sobiks minna.. no nii ilus kleit oli... läks selga ka kusjuures, aga oleks võinud veidi pikem olla, sest tsiteerides mu õde, siis: ära solvu aga sul pole just kõige siledam säärejooks." :D  Õige ta ongi ja kleit jäi ostmata aga paganama ilus oli ikka küll....Nüüd on oodatud igasugune pakkumine, kust võiks leida normaalset kleiti, mis mulle meeldiks :)

Tellisin üks päev Saksamaalt veidi mänguasju ka. Pojal ju järgmine kuu sünnipäev ja ta sai endale ise valida täpselt, mida tahab  :) muidugi pidi teatud valikuid ka tegema, sest ega siis kõike päris ka ei saa, mida laps tahab aga arvan, et päris hea valiku tegi (muidugi emme poolse suunamisega :D )

Tellisin endale jalgratta kompuutri ka ära ja järgmise kuu alguses tellin selle sportsdirecti pulsikella vist ka ära.. katsetame siis ära, et kui kvaliteetne see ikkagi siis on :)

Lähen nüüd koduperenaise kohustusi täitma, sest need ju ka päris tahaplaanile jääda ei saa :D

Comments