tagasivaate moment

Hommikust,

täna on üks mõnus hommik:) Ärgates juba oli väga mõnus ja virgas olla. Tavaline hommikune uimasus puudus ja voodist sain ka kuidagi väga krapsakalt püsti :D Samas just arvasin, et kuna eile oli selline metsikult puusse pandud päev, siis olen täna nagu zombi, kes ei viitsi ega taha midagi teha. Aga võta näpust, hoopis vastupidine olukord :) mis on ju muidugi ainult hea!

Kuna üks lugeja huvitus, kas mu päeva jooksul söödud toit ei ole mitte liiga vähe, siis mõtlesin veidi oma viimase kolme nädala söömised üle vaadata. Pean tõdema, et ehk tal siiski on õigus. Enamasti ongi minu probleemiks praegu see, et käes on suvi aga ma olen selline rutiini inimene. Töö ajal on mul söögikorrad enamvähem minutilise täpsusega paigas (siis enamus söögikorrad ei sõltugi minu tahtmistest, töö lihtsalt selline). Praegu aga toob päev tihti mingeid muudatusi, kus vajalik söögikord lükkub ja ette planeeritud toit võib olla kilomeetrite kaugusel kodus külmkapis :D Seega üritan tihti leida võimaluse midagigi söömiseks, et päris päev otsa söömata ei oleks.

Seega on siin jällegi üks aspekt, mis vajaks minu söömise juures kõvasti parandamist. Samuti on selleks ka sellised asjad nagu sooja toidu portsjon ja toidukordade arv (tegelikult peaks ju neid olema 5). Sooja toiduga olen tegelikult juba nii kaugele jõudnud, et hiiglase taldriku (tõesti metsikud prae taldrikud on me nõude komplektis) vahetasin väiksema vastu ja üritan jälgida seda taldriku põhimõtet, et 1/3 värske, 1/3 toit ise ja 1/3 liha vms. Kui mõni komponent puudub, siis jagan taldriku lihtsalt pooleks, nt omlett ja tomatid.

Värske toiduga on ka omaette probleem. Nagu näha, siis minu põhiline värke toit on tomat. Jah, viimasel ajal pole kohe üldse salatit viitsinud teha.. tomatit tükeldada on ju tunduvalt lihtsam ja saab kiiremini valmis :) Nii et tuleks võtta ette üks käik poodi ja varuda endale korraliku salati materjali varu, et oleks ka millest seda salatit kokku keerata.

Trenni koha pealt on minu meelest vähemalt kõik ok :) Olen piisavalt palju trenni teinud ja erinevaid asju, nii et olen rahul selle koha pealt. Järgmisest nädalas muidugi on selline jama ees, et meie jõusaal pannakse kinni juuli kuuks :S Njah, eks ma siis pean selle kuu kodus mingeid harjutusi tegema aga see pole see ikka :( mulle tõesti meeldib jõusaalis käia...

Lõpetuseks veel, et kui keegi näeb mingit kohta, mis tema meelest on vale, või peaks ma tegema midagi teisiti, on jagada söögisoovitusi jne, siis alati võib kommenteerida ja konstruktiivset kriitikat jagada :)

Siia ka kaks  hetke eilsest trennist :

Comments

  1. Avastasin nüüd ka PKst Sinu blogi, jään huviga jälgima :) Ja muidugi edu, Sa oled väg tubli!

    ReplyDelete
    Replies
    1. tore, kui keegi lugemas käib. Aitab endal paremini joonel ka püsida :)

      Delete

Post a Comment