üks palav ja lämbe päev võib vägagi trennirikas olla :)

Hei,

täna on kohe eriliselt palav ja uimane päev. Hommikul poole seitsme aeg mõtlesin, et kas vean end püsti ja lähen kõndima aga ainult mõtteks see jäigi, sest uni on tunduvalt mõnusam valik sel momendil. Seega sai ärgatud alles peale kaheksat :D

Nagu ikka, et siis kohe voodist püsti ei viitsi ajada ja sorasin internetis väheke aega. Siis tuli meelde, et täna peab ju oma keha cm-id ära mõõtma ja kaalult ka üle käima.. Nii siis loivasin end voodist välja, tegin vajalikud mõõte-kaalutööd ära ja kebisin voodisse tagasi :D Ega seal enam kaua olla ei saanud, sest lapsed avastasid, et olen piisavalt ärkvel, et võiks süüa hakata nõudma. Seega siis läksin putru keetma.

Puder tehtud, söödud, vaatasin oma tänase tellimuse asju aga kuna huvilisi eriti polnud, siis jäi see sinna paika. Kuigi olin just leidnud endale kaks kena kleiti, mida võiks proovi mõttes tellida.. aga mis siis ikka, peav minema homme Viljandis maad uurima, ehk leian sealt midagi :) (see türi variant ikka ei olnud minu jaoks, nuuks :(  )

Edasi lebotasin veidi aega niisama.. kell hakkas ka juba suht palju saama.. pidin 15-ks jõusaali minema ja seega oli selline tobe vahe, et midagi konkreetset teha ei viitsinud-jõudnud aga nagu niisama pikutada ka ei viitsinud :D seega panin plika magama ära ja läksin rattaga sõitma.. Poeg jäi multikaid vaatama, seega oli vabalt vähemalt tunnike rattasõiduks aega. Ütlesin mehele ka, et läksin ja juba panin rattaga ollepa poole punuma :)

Kuna kahal kaudu ollepa poole sõites on võimalik kolm ringi teha: 6km, 9,5km ja 16 km, siis mõtlesin, et vaatan kuidas jaksan (sest tegelikult oli tõesti jube uimane olla sellest palavusest). Esimese 6 km ringi laitsin suht ruttu maha, sest no selleks polnud vaja ju ennast kodust väljagi ajada.. Korraks käis mõte, et võtame selle kõige suurema, aga kuna vastu tulid tume-tumedad pilved, siis leppisin keskmisega ja saingi katsetada, et kuidas see väike kruusatee lõik rattaga läbitav on. Selgus, et ei ole eriti mugav. Võib olla oleks mu hinnang veidi positiivsem kui terve tee hull tuul näkku poleks puhunud. Olin täpselt kahe ilma olu vahel.. ühelt poolt siras päike näkku ja teisepoolt oli torm ja tuuled kandusid ka minuni. Nii et see lõpu lõik oli paras pingutus.

Jõudsin siis tuppa peale 40 minutilist sõitu ja jalad veidi tudisesid. Juba jõudsin end kiruda, et kes siis enne jõusaali minekut jalad nii ära väsitab, aga veidi pikutamist ja oligi juba täitsa ok, et väike oode võtta ja minna kotti valmis panema jõusaaliks.

Piiga magas jätkuvalt aga Marek ei olnud eriti huvitatud enam multikast ja tuli mõte võtta ta endaga kaasa, sest mees tahtis hetke pikutada enne tööle minekut. Seega siis läksimegi kahekesi - mina ja mu peagi viieseks saav poeg :) Poiss oli nii eufoorias jõusaalist, et lasi nagu duracelli jänku mööda eri masinaid. Aitas mind ka andes rätikut higi pühkimiseks ja tõi vee pudelit, kui ma palusin. mÕnda harjutust saime isegi koos teha ja mõne asja peal tegi ta enda pikkusele sobivalt trenni :D Igastahes saime jällegi tunnise trenni tehtud. Siis aga tuli üks jonn külla ja mitte ei tahetud minuga koju tulla. jätsin ta siis jõusaali ruumi jorisema ja selle ajaga kuni ma end veidi loputasin ja riideid vahetasin, jõudis jonn jooksu lasta ja saimegi rõõmsalt kodu poole hakata tulema :)

nüüd on veel vaja õhtusöök valmis vaaritada ja võib päeva lõppenuks lugeda. Muidugi hea meelega läheks kõnniks veel õhtul veidi samme juurde, sest neid on häbematult vähe täna aga pole lapsi kuhugi panna. Nii et las need sammud jäävad, olen täna vast niigi tubli olnud :) :)

Comments