tagasi puhkuselt :)

Heia,

jõudsin eile mere äärest tagasi. Ilm oli seal nagu oli aga sai ikka pea igapäevaselt vees ära käidud.. jahedas vees ujudes pidigi ju keha rohkem kaloreid kulutama :D :D igastahes trenni seal teha eriti ei saanud.. ühel hommikul käisin jooksmas (15 minutit :D :D ) aga kuna üksi ei tahtnud minna ja vennal panid liigesed pange vaikselt jälle, siis jäigi trenn ära. Aga liikusin suht palju ringi, nii et puhkus jäi ikkagi puhkuseks :)

Söögi koha pealt võtsin täiesti vabalt.. sõin kõike mida tahtsin ja  nii palju kui tahtsin. Kaalu tuli juurde ligi 3 kg :D aga see on arvatasti selline "täis kõhu" kaal, eks paari hommiku pärast ole näha, mis see õige puhkuse mõju kaalule on.

Muidu oli kõik väga mõnus aga tundsin rattasõidust nii puudust :D nii palju lausa, et kui koju sain, siis läksin enamvähem kohe rattaga sõitma ja täna hommikul ja lõunal ka juba sõitmas käidud.

Nüüd kohe lähen pesema ja siis sätin end õhtuks valmis, täna ju esinema :)

Ahjaa, kuigi see nädala algus ei saanud üldse trenni teha, siis kavatsen vähemalt 4 tundi sellest nädalast välja pigistada, st homme tuleb ka üks paras trennipäev :)

Comments