täiesti hämming ja masendus

Hommikust,

täna läks uni vara hommikul juba ära, nii et istun nüüd siin vaikses üksinduses kuni kõik teised veel magavad.. Istun ja nukrutsen sest käisin kaalul ja tõesti sellist numbrit sealt oodata ma ei osanud :( see eelmine nädal sai paar korda patustatud ja söögikorrad olid suht kaootilised aga, et selline pluss kaalult vastu vaatab.. no täiesti pekkis ma ütlen.. OK, on mõned faktorid, mille tõttu ootasin väikest tõusu, nagu see, et söömine oli nagu oli ja seedimine on ka selle kaootilise söömise tõttu väga aeglane jms aga no et tõus on võrreldes eelmise esmaspäevaga 1,5kg ja vahepealse 95,4kg-ga ei hakka üldse võrdlema, mis see vahe on :S :S

Nii et jah. Masendav algus nädalaks ja mul on vaja veel reedel ju pulma minna oma uue kleidiga, mis ostsin... Eks kolmapäeval, kui mõõtmise päev on, saan näha, kas cm-eid on ka nii metsikult juurde tulnud, või on asi praegu tõesti selles väga aeglases seedimises. Peaks vist täna kiivit ostma ja peeti :)

Igastahes eelmise nädala kohta nii palju veel, et oli kiire nädal. Sai šoppamas käidud ja endale uus kleit ostetud nagu juba mainisin (pildi panen ka kunagi kui pulmas käidud). Lisaks käisime lastega Vudilas hullamas ja eile sai korraks ka metsa põigatud ja mustikaid ma metsmaasikaid söödud :)

Trenni sai ka korralikult tehtud arvestamata, et kaks päeva läksid vahelt muude tegemiste arvelt kaduma ja olid täiesti trennivabad. See nädal läheb nädalalõpp trenni jaoks kaotsi, nii et nädala alguses tuleb eriti tubli olla :)

Rohkem vast täna ei kirjutagi, lähen ja masetsen edasi oma pudrukausi juures :(


õhtune edit: jah, lõunaoote ajal sai vihast ikka enda siniseks õgitud, aga see oli üks söögikord, ülejäänu oli jälle korralik ja õhtul oli trenniks 21minutit rattasõitu + 35 minutit toas lihastrenni :)

Comments

 1. Ära nüüd alla anna! ;)

  Sa käid iga päev kaalul? Minule mõjus tihedalt kaalul käimine kohutavalt halvasti enesetundele, sest igal hommikul ei olnud miinust.

  ReplyDelete
  Replies
  1. ei, alla küll ei anna kohe kindlasti mitte! See ei tule isegi mõttesse :)

   aga ausalt öeldes täna hommikul võtsin küll vihaga ja sõin nii palju magusat, kui kätte sain :S aga lubasin endale ainult selle hommiku ja kõik! Lõuna juba korralikult jälle real ja õhtul ikka rattaga sõitma (püüan veidi pikema ringi siis ka teha)

   Kaalumisega on nii, et kaalusin enne iga päev ja alati oli väike miinus või nullis ja nüüd, kui mõned päevad ei kaalunud, siis tuli kohe selline pluss et anna otsad :S ju siis tegelikkuses kuuseis või seedimise iseärasused on kaalu nii palju mõjutanud aga suht masendav oli küll seda kaalu numbrit vaadata :S :S

   Delete

Post a Comment