tsauki, pakaa... ehk nädala kokkuvõte enne puhkusele minekut :)

Hei,

pole olnud siin aega igapäevaselt söömisi ja trenne üles märkida, aga olen tubli olnud... vähemalt trenni poole pealt :D Söögi osa on läinud nagu ta on aga jah.. ei põe :D

Igastahes, tahtsin väikse kokkvõtte teha enne kui lähen ära puhkusele, mis tähendab aidaa internet üheks nädalaks :) või õigemini viieks päevaks... Siis pean juba tagasi tulema, sest kabalas on laulu- (ja tantsu?) pidu ja seal on vaja rahvatantsuga esineda :)

Nagu mainisin on söömine olnud see nädal suhteliselt plaani väline, aga siiski on kaal veidike langenud, nii et praeguseks on alistatud ka 95kg piir :D jess!! Saab vaikselt liikuda järgmise -5kg poole ehk eesmärgiks on saavutada kaalule ette 8. Kaalul siis praeguseks numbriks 94,8kg :)

trenniga on see nädal olnud väga head lood. Väike pildike ka siis sportlyzer´ist :
  Nagu näha, siis plaani tegemine on suhteliselt mõttetu :D tegelikult tahtsingi see nädal veidi rohkem jõuda, et järgmise nädala luuserdamine oleks nö ette ära tehtud :)

Aga järgmiseks nädalaks sean endale eesmärgiks mõned korrad kõndima jõuda ja pühapäeval ehk jõuan ka ratta selga :) lisaks üritan trenni väliselt hästi aktiivne olla ja võimalikult normaalselt süüa (samas end väga rangelt piirama ka ei hakka, puhkus siiski juuu :P )

Ega rohkem polegi midagi öelda, eks siis nädala pärast jälle :)

Comments