väike vahe kokkuvõte

Hei,

Vahepeal olnud siis sada asja, mis on elu väga kiireks ja tegevuserohkeks muutnud. Olen saanud lastega veidi ringi tuuseldada ja muidugi olid venna pulmad, millele eelnesid ettevalmistused maal ema juures. Pulmadest mul veel pilte pole, aga kui saan, siis panen siia ühe oma ilusast kleidist, mille eest sain väga palju komplimente :)

Aga veidi pulmadest.. Kõik oli väga ilus ja endalgi hakkasid mõtted jooksma :D aga see on veel kauge tulevik, nii et ei tasu loota et väga lähiajal pulma saaks :) Õhtul sai kõvasti tantsitud ka ja järgmisel päeval mängisime päris palju võrkpalli, nii et minu käelihased olid ikka väga kanged :D Söömise-joomise koha pealt olin enda arust väga tubli ikka. Seda oli ka kaalunumbrist ju näha :) Alkot ei tarbinud üldse va tervitus pokaal ja üritasin mitte väga õgida :)

Kuigi eelmine nädal  oli selline suhteliselt kaootiline, siis trenni suutsin ikkagi piisavalt teha. Väike pildike ka siia :)


Sentimeetrid olid ka vähenenud ikka ja selle üle on isegi suurem rõõm kui sellest kaalunumbrist. Kolmapäeval on jälle mõõtmise päev, eks siis olen näha kuidas selleks nädalaks cm-id on kahanenud (vähemalt loodetavasti) :)

Nii et väike ülevaade olemas eelmisest nädalast. Kuna pean jälle jooksma oma tegemisi tegema, siis nii vähe saingi sõna võtta :D aga üritan kunagi pikemalt kirjutada :)

Väike ülesvõte ka Vudilas käigust :)


Comments