väike väsimuse pisik kallal

Hei,

olen teist päeva juba kuidagi üliväsinud.. asi vist selles, et olen suht tubane olnud ja siin niisama lebotades tuleb lihtsalt uni peale.. täna juba isegi on suht ok olemine, aga eile oli küll lõunast alates selline uni kallal, et magasingi koos lastega lõunaund :)  Täna kavatsen õhtul minna ikka kõndima või rattaga sõitma, et mitte väga pikaks ajaks ka lebotama jääda.

Panen siia siis eelmise nädala trennid ka pildina:

Nagu näha, siis eelmine nädal sai trenni tehtud päris kõvasti :) see nädal kindlasti võtan veidi vaiksemalt, sest kolmapäeval lähen õe lapsi valvama ja neljapäeval loodan, et saan minna šoppama, sest venna pulma oleks vaja mõni ilus kleit selga muretseda :) 

Tegelikult on äsja alanud nädal üldse selline veidi tagaishoidilikum kui eelnevad.. söögi koha pealt olen kogustega veidi liialdanud ja olen ka söönud asju (nagu makaronid), mille järele varem nagu üldse isu pole olnud. Ei tea millest see on, aga annan siis kehale selle hetke (ehk siis eilne päev) rahulikumat hetke, et siis jälle suure hooga edasi lasta :) 

 Sellest nädalast veel nii palju, et täna plaanis lõuna ajal veidi harjutusi teha, et lihased jõusaali kinniolekuga ka puhkele ei jääks :D ja õhtul siis kõndima või rattaga sõitma, ei tea veel. Homme siis, nagu öeldud, olen lapsi valvamas, aga loodan ka veidi leida aega, et muru niita või puid tassida, mis ka paras trenni eest :) Neljapäeval on õhtul rahvatants. Reedel peaks siis rattaga sõitma minema. Laupäeval ja pühapäeval on ka kindlasti rattasõit või kõnd, aga seda veel täpsemalt vaatab, et kumba teen  ja nädalavahetusel kindlasti on plaanis ka puude tassimist kõvasti :)

Ühesõnaga tuleb siiski suhteliselt tegus nädal :)

Comments