Järgneva nädala plaanid

Hei hei,

see nädal on tulemas üks omamoodi ja kiire nädal. Täna on Viljandisse minek :) Pean koos lastega minema, nii et kujuneb vast üheks keeruliseks ettevõtmiseks (mulle üldiselt ei meeldi asjaajamistel käia koos lastega). Homme on üks paras kraamimise ja pakkimise päev, sest kolmapäeval lähen ühele koolitusele, mis on kolm päeva pikk. Nii et pean oma asjad koku pakkima ja kodus kraamima, sest ämm tuleb lapsi valvama :D :D

See on üks lasteaia õpetajate koolitus ja toimub see Mammaste tervisespordikeskuses (oli mingi selline nimi, ehk pole päris täpne nimetus) aga vaatasin, et seal on päris palju erinevaid spordivõimalusi k. a matkamisrajad. Nii et kavatsen õhtuti veidi seal ehk loodust uurida ja kõndimas käia. Kõndima peab palju, sest nädalalõpp toob ühe väga pika kõnni ette.

Nimelt on plaanis minna sellisele üritusele nagu Aleksandri poolmaraton.  Väike katsumus kindlasti, kas ka nii pika maa maha suudan käia, aga proovima ju peab ja seal on õnneks ka see võimalus, et kui üldse enam ei jõua, siis saab 11 km pikkuse ringi ka teha :) Ühesõnaga, väike proov enda jaoks, kas olen selleks suuteline või ei! Samas saan väikse kogemuse, et kas mulle sellised rahvaüritused üldse istuvad.

Lähen nüüd siis sättima :)

12. august, esmaspäev
Kaal: 94,6 kg
Hommik: juustuga omlett, tomat, pett
oode: arbuus
Lõuna: borš, leivaviil võiga
Õhtu: makaroni-vorsti-juustu roog, peedi-küüslaugu salat, pett
+ igasugu imelikku kräppi :S :S :S 

trenn: puhkepäev

Comments