Suured asjad pakuvad suurt naudingut :D

Hei,

tahtsin tulla väheke eputama :D Nimelt, käisin eile rahvatantsu proovis ja saime lõpuks oma uusi riideid proovida (või õigemini veel alles ainult seelikuid ja tanusid). No mõõdud võeti meil kuskil talvisel ajal, nii et aimasin isegi, et seelik võib jääda veidi suureks. Õnneks teadsin ka, et mõned komplektid tehakse tagavaraks ka, nii et lootsin sealt endale asenduse saada.

Nii täpselt läkski. Tõmbasin oma seeliku selga ja võisin kaks rusikat ka sinna vöö vahele panna ja ikka oli ruumi ülearu :D Kusjuures, siis oli hea hetk, kus mõni ütles, et tubli ja teine parastas, et nüüd tuleb tagasi süüa või ise ümber õmmelda. Ega ma nii tagasihoidlik ka pole ja ütlesin, et tahan teist seelikut, sest 4 neist on nagunii niisama üle ja ootavad oma kunagisi tantsunaisi :D No sain ka... proovisin üht ja teist. Küll oli pikk ja küll oli lai. Lõpuks sain õige pikkusega minu jaoks aga veidi pean koomale vööd ikka võtma :)

Samas see tunne oli ikka niihea :D :D :D

Mõtlesin ka ühe asja enda jaoks selgeks. Kuna praegu kaal on kõikunud nii palju, siis võtan endale eesmärgi, et terve septembri kuu olen kaalust eemal. See tähendab, et 1. september kaalun end ja siis alles 30. septembril. Mul ei pruugi see õnnestuda, aga proovin võimalikult kaua kaalust eemal olla ja ennast vahepeal mõõta, et näha kummas suunas areng liigub :) Tunnen lihtsalt praegu, et olen selles kaalunumbris nii kinni, et ehk oleks hea kui vahel veidi aega sellele üldse ei mõtle. Lisaks sellele on üldse septembriga algamas ju ülikiire elu, et seda kaalustressi polegi praegu vaja :) pean hakkama oma lõputööd üles soojendama, lisaks on koolitus algamas ja niisama töö-pere-kodu-trenn rutiin tahab ka jälle paika panemist. Üldiselt üritan nautida oma trenne, vaatan et kõik plaanipäraselt tehtud saaks ja kontrollin oma söömisi.

Ja muideks, täna ärkasin ilma äratuskellata poole seitsme aeg üles. Jess, edusammud:) Kui mõni ei saa aru, miks ma sellest nii õnnelik olen, siis ma lihtsalt ei taha järgmine nädal zombi olla. Päris jube oleks kui pean juba poole kuue aeg üles ärkama ja ma olen ikka veel "magame 9-ni hommikul" rutiinis :D Nüüd ongi aega ka jälle hommikul veidi harjutusi teha enne tööle minekut. Täna saadan lapsed enne tööd maale ära, sest tööl koosolek ja sinna kohe mitte ei saa neid kaasa võtta.


edit: arendasin seda "kuu aega ei kaalu " plaani veidi edasi täna rattasõidul. Alustan plaaniga 1. septembril ja siis panen ka täpsemalt kirja oma väikse challenge´i tingimused :)

Comments