tagasi reaalsuses :)

HEi hei :)

pole pikalt sõna võtnud. See eelmine nädal oli üks metsikult jube nädal. Pikalt ei hakka seletama aga ütleme nii, et keha tahtis minuga väheke sõdida ja valutasin siin kõhtu ja selga päris mitu päeva. Sellest lähtuvalt oli trenn suht null nendel päevadel ja sai palju palju PALJU magusat ja rämpsu söödud. Mees juba jõudis ära märkida, et kas nüüd jaks ja viitsimine pingutada otsa saanud. Kuna mul oli nii jube olla, siis ta sai kohe selle eest paraja peapesu aga eks sees endal olid hullud süümekad, et nii käest lasin.. Mis sellest, et vaid nädalaks..

Aga siiski siiski suutsin 3 tundi ja 15 minutit trenni ka teha (jagatuna 4 päeva peale). Ühel päeval pidin konkreetselt peale15 minutit trenni pooleli jätma, sest niimoodi hakkas keha valutama.. Vot jah :S aga õnneks see aeg kuus on jälle läbi ja võib suure hooga edasi minna !

Sel nädalal on juba 1 tund ja 44 minutit trenni tehtud :P Täna veel plaanis jõusaali minna ka. Lisaks tavalisele trennile osalen ühel väiksel võistlusel milles muude asjade kõrval on kohustuseks päevas 100 kõhulihast teha.. ja te ei kujuta ette kuidas täna hommikul mul eilsest pingutusest kõik lihased valutavad :D :D aga pole hullu, ehk siis arenevad ka väheke. Lisaks avastasin ühe väga mõnusa harjutuse, millega keha külgmisi lihaseid treenida ja vot seda tehes on kohe tunda kuidas lihased kasvavad :D :D

Aga mis tegelikult kogu asja juures on eriti nõme, on see, et ma oma söömist kontrolli alla ei saa ! Jah, trennisoolika sain nüüd normaalselt toimima aga söögi koha pealt on jälle nagu pidur maha keritud.. no ei saa.. nii kui on vaba lebotamise hetke, siis on kohe vaja külmkapi ust kulutada... Aga eks ma siis püüangi end piisavalt tegevuses hoida, et ei tekiks väga neid vabu momente... Ühesõnaga, söömisi enne kirja uuesti panema ei hakka, kui ise tunnen, et on mida teistele lugemiseks panna.

No igatahes saite veidi minust jälle kuulda.. Et ma pole maha surnud ega alla ka mitte andnud :)

Comments

Post a Comment