Tere Reede ! :)

Hommikust,

eile suutsin end isegi selle palavusega trenni vedada :) samas tundsin, et jaksu pole ja kogu aeg janutas, sest higi voolas lausa liitrite kaupa vist. Aga tund aega venitasin ikka välja :D

Täna siis on õhtul ühele sünnipäevale minek. Kauplesin mehe käest juba end kaineks autojuhiks, sest alkohol ei ole mu sõber praegu. Veidi isegi kahju, sest hea sõbranna sünnipäev on aga saan ka vast kainena seal hakkama :)

Aga enne sünnipäeva peaks plaani järgselt mul olema 1tund ja 45 minutit trenni. Nii palju ma kindlasti välja ei venita aga siiski üritan jõuda kihku kähku enne minekut veel jõusaalis ära käia ja ehk siis teen midagi koduselt ka või lähen lastega kõndima (nüüd on rattad ilusti kodus jälle :D ). Ühesõnaga, üks üsna kiire päev on tulemas :)

Ahjaa, väike dilemma, mis mul siin ka kaalu koha pealt ajus immitseb. Nimelt, nagu teate, tahtsin kaalule nii väga septembri alguseks 8 ette saada. Praeguse seisuga tundub see ju veidi utoopiline vist :S Teades iseend, siis mu rumal keha võiks kohe pakkuda, et söö vähem! Aga õnneks seekord domineerib aju ja tean, et pean enda söömist nüüd kohe eriti kontrollima, et asi jälle väga äärmusesse ei langeks :) Sest tegelikult pole ju hullu, kui see 8 ka septembri keskel ette tuleb.. peaasi, et ta siiski tuleks ja ükskord jälle end seitsme vastu vahetaks (mis võiks äkki mu sünnipäevaks juhtuda) :) 

Reede, 9.august
Kaal: 95,1kg
Hommik: tatraroog peediga, klaas piima
Lõuna: omlett, 2 kalapulka
Õhtu: sünnipäeval käik

samme:9301
trenn: 40 minutit kõndi (pool teed üht ratast lükates)

Laupäev, 10. august 
kaal: 95,0kg
Söömine suht kaootiline

samme:11880
trenn: 74 minutit rattasõitu (kokku 25 km) + 15 minutit kodust trenni

Pühapäev, 11. august
kaal: 94,8kg

hommik: kaerahelbepuder moosiga
Lõuna: borš, leivaviil võiga
Oode: õun ja banaan
Õhtu: ahjukartulid ja ahjuliha, tomat, pett. magustoiduks üks pisike kodus tehtud vahvel.
oode: arbuus 

samme: 22242
trenn: 34 minutit jalgrattasõitu + 2 tundi kõndi

Comments