28 päeva veel :)

Hei,

täna siis teine päev, kus püüan olla viks ja viisakas toituja :) No ütleme, et täitsa hästi läheb, arvestades et suutsin tööl nii mitmestki maiustusest ära öelda! No päris raske oli lastele kaneelisaiakesi jagada küll, sest see lõhn on ikka meeletult hea.. võiks isegi öelda, et parem kui see maitse :D Aga pidasin vastu ja see kohuke on ka veel kotis mis lõuna ajal anti mulle :P (annan mehele, talle teeb see kõige vähem kahju :D )

Eile käisin ju rakveres kõndimas. Ülimalt mõnus üritus jällegi (Y). Seal sai siis kepikõndi tehtud, nii et kas selle mõjust või siis maastiku tõttu on täna veidi tagumiku mingid lihased kanged. Peaks nüüd siis midagi peale tegema aga ei teagi.. äkki jätan tänase õhtu üldse vahele, ei taha ennast ribadeks ka tõmmata selle trenni asjaga.. No muidugi, et igahommikune 20 minutit ikka on tehtud, selleta ju ei saagi enam :P aga kas õhtul lähen kuhugi midagi tegema.. No eks mõtleb veel, aega ju on!

Hommikul tegelikult väike isu oli kaalu peale minna, aga mõtlesin, et mis see mulle ikka juurde annab. Nii et sain ilma selle numbrita ka päeva õhtusse :)

Väike võte kõndimast ka.  Laura suutis ikka oma pikkade jalgade minust enne lõpetada :D 

Comments