kaalu polegi vaja :P

Hei,

nüüdseks on juba kätte jõudnud 9. september. Ja vaata imet, ma polegi kaalu peale astunud :D Tõesti, kui esimestel päevadel oli väike kiusatus ikka kaalule astuda ja kõhulihaseid tehes piilusin vaikselt voodi all oleva kaalu poole, siis hetkel ei huvita see mind üldse :D Ma ei tea, kas olen alla võtnud või juurde ja ei huvita ka :) tean vaid, et riided on veidi jälle paremini seljas kui mõni aeg tagasi ja enesetunne on viimase peal :D (vähemalt täna ja praegu) . Kreemitamisest on ka ikka väga palju abi olnud ja kõht tundub mulle juba praegu ilusam kui enne :)

Olen selle nädala jooksul olnud tubli. Kasutasin ära eile oma ühe patustamise päevadest, nagu ka plaanis oli. Järgmised kaks lähevad sünnipäevade arvelt - Liina, üks päev on sinu sünnipäeva jaoks planeeritud, nii et ootan siis head ja paremat, eks :P Muidu olen hoidunud kõikidest asjadest nagu planeerisin ja makaronidest suutsin eelmine nädal üldse eemale hoida :)

Trenni koha pealt olin ka tubli, ei saanud küll kõndima ja zumbat ka ei jõudnud teha, aga siiski tuli trenni kokku üle 6 tunni. Arvestades, et olen see nädal nüüd ju täiskoormusega tööl ka, siis on vast hea saavutus :)
Väike pilt ka trennidest:

See nädal proovin veidi tublim olla ja saada ikka igat asja väheke teha.. See nädal on ka rahvatantsu trennid täie hooga pihta hakanud, nii et siis kaks korda nädalast sellest nädalast alates tuleb ka rahvatants sisse trenniplaanidesse :) See nädal isegi 3 korda, sest laupäeval on esinemine ka.

15. september on siis mõõtmise päev ja sel päeval lähen ka Rakveresse Aqua Spaase ujuma :D Lähme sõbrannadega lunastame välja oma kinkekaardid, mis me heategevusjooksult saime :)

Täna siis plaanis rattaga minna rahvatantsu. Esmaspäeviti on proov kabalas, sinna on äkki mingi 13-14km, eks täna saan täpsemalt teada :D Vaatan täna ära, et kui ära väsitab ja siis tean, kas teinekord lähen ka rattaga või jätkan edaspidi ikka autoga käimist :P

Ma vist pole siin sellest kirjutanud, et kaks viimast nädalat olen iga päev teinud 100 kõhulihast. Järgnevalt kahel nädalal teen siis 100 kükki iga päevaselt. Kõhulihased on küll praeguseks ikka tunduvalt tugevamaks muutunud. Kui algul tegin 10 kaupa seda sadat täis, siis nüüd saan ikka 25 jutti ära tehtud :D Eks vaatame kuidas kükke jõuan 2 nädala pärast teha, praegu teen neid nii 15-20 kaupa.

Lähen nüüd kodu asjadega majandama, vahel peab ka selleks aega otsima :)


Comments