kui midagi läheb hästi, siis ära kunagi hõika seda kõva häälega välja

Hommikust,

või tegelikult ma ei teagi mis päeva osa praegu minul on, sest olen suht kella ühest öösel üleval ja sain vahepeal vaid kergelt tukkuda.

No kui alustada juttu algusest, nagu ikka naistel ju kombeks, siis suutsin eelmine nädal paar korda nii uhke olla, et mu lapsed pole veel suutnud nohusse-köhasse jääda ja polegi veel haiguslehel ka olnud. No muidugi nii kui sellise targa ütlemise välja saan öelda, tuleb kohe midagi kena ja ilusat külge lastele. Seega siis 11 ajal öösel laps tuligi, et tal kõht valutab. No ta õhtul ei tahtnud eriti süüa, siis arvasin et juu kõht tühi ja lubasin enda kaissu magama. Jõudsin tibake aega magada ja kuulen läbi une, et laps oksendab! No siis oli kibekähku püsti, kausi järele ja last-voodit-põrandat puhastama. Sain siis enamvähem korda, kui lapsel vaja vetsu pidevalt minna aga midagi ei tule.. see oli nii paari tunni jooksul ja enne kuut siis (kui olin korraks suutnud tukkuma jääda) avastasin, et see õige vetsuhäda tuli alles siis, kui laps oli magama vajunud :S :S :S

Et siis oli kena öö ja rohkem ma ei uhkelda, kui mu lapsed tublid ja terved on ! Loodan, et siiski on see mingi lühiajaline ja homme saan juba tööle. Tänaseks asendust öösel otsida oli ka suhteliselt nõme (pidin 7-ks tööl olema). Kui homseks korras pole, siis ongi haiguslehele minek ja jäävad vist ära nädalavahetuse esinemine ja ka paide-türi rahvajooks... aga eks näe kuidas nüüd terveneme.

Kuna mul oli öösel aega mõelda, siis mõtlesin, et peaks ikka oktoobri kuuks ka endale mingid konkreetsed eesmärgid seadma seoses söömise ja trenniga. Ilm läheb aina külmemaks ja ma tean, et üritan võimalikult palju viilida õues olekust. Seega, üritan täna midagi konkreetset välja mõelda :)

PS! teate kui jube on istuda kõva maa peal kui sa oled eelmisel päeval jooksmas käinud ja su kanni lihased on kanged :D :D
Comments