stick to the plan and everything will be okay :)

Hei,

sain siis tänasel varahommikul valmis väikse plaani järgmiseks nädalaks.. jätsin nädalavahetuse hetkel veel vabaks ja panin sinna vaid vajalikud kodutööd mida nendel päevadel pean tehtud saama, aga tööpäeva planeerisin ära :) Loodan nüüd selle järgi hakkama ka saada ja siis peaks isegi mõned lebotamise tunnid jääma õhtuks :D muidugi ei pannud ma plaani selliseid igapäevaseid asju nagu nõude pesu ja pesu masinassepanek - masinast välja võtmine - kuivama panek - ära korjamine, sest see toimubki täpselt siis kui kõige muu kõrvalt on hetk vaba aega vahele jäänud :)Aga nädal peaks välja nägema siis umbes selline:
Tabel saab veel kindlasti õhtupoole täiendust :)

Eile sai oma viimane kolmas patustamise päev ära kasutatud :) Sõin eriti head kringlit (kiitused Maritile :D ) kohe mitu mitu tükki. Kook oli meil selline traditsiooniline värk, et selle tüki sõin ja rohkem ei tahtnudki  ja tüki Laura ja Ivari toodud torti sõin ka. Igastahes magusaisu sai kohe kuhjaga täidetud ja kui magusa isu sai lõuna aeg enamasti täis söödud, siis õhtul piirdusin täidetud munadega :D :D

Nagu meil ikka kombeks, siis ühe päevaga pidusid peetud ei saa ja alati tuleb teisel päeval ka minna appi toitu sööma, et see seisma ei jääks, siis täna ka maale minek. Seekord siis mina lastega ainult (suurimad söödikud kutsutakse appi :D :D ). Aga nagu ikka üritan lapsed mõne auto peale sebida (ehk kutsuma vanaema järgi) ja ise väntan rattaga järgi :) Olen sellega nii harjunud juba aga see aeg läheb nii ruttu, et vahel olen omadega nii mõttes, et ei märkagi, et olen juba kohale jõudnud :D Aga täna siis magusast hoian eemale ja üritan kogustega viisakuse piiresse jääda :)

Ahjaa, oli siin mõned päevad tagasi mõte üht asja kirjutada ja ma vist siiski pole jõudnud seda veel kirjutada..Tahtsin siis kirjutada sellest, et mul on ühed püksid... septembri alguses tegelikult tahtsingi nendega pilti teha, sest need olid siis sellised "väheke ümber" ehk siis nööp läks kinni aga lõi üles sellise kena ujumisrõnga efekti. No igastahes välja nendega eriti ei roninud.. Kui just mingi väga lohvakas jope polnud peal ja ma teadsin, et ei pea kindlasti seda jopet ära võtma :D See nädal hakkasin esmaspäeval töö jaoks riideid otsima ja kuna need roosad püksid, mis mul on ja planeerisin panna, olid kahtlaselt kottis jalas, siis mõtlesin neid pükse proovida ja voilaaa: püksid on tipp-topp ilusti jalas :D :D

Nii et edusammud on riiete järgi näha.. Veidi isegi ootan seda viimast septembri päeva.. Mitt niivõrd kaalunumbri pärast vaid võrdluseks, et teada kuidas cm-ite ja kaalukadu omavahel vastavuses on või siis ei ole :)

Comments