takistused on selleks, et neid ületada !

Hei,

viimane nädal on möödunud linnutiivul ja trenni kahjuks eriti pole jõudnud teha :S üleüldse hakkan juba muretsema, et kust võtan selle aja, et teha oma koolituse kodutöösid ja lõputöö tahab ka tegemist ja kindlasti ka lõpetamist. Oeh, aga eks elus tulevadki igasugused takistused teele, et neid saaks ületada. Seega, üritan hakata endale konkreetset päevaplaani pidama.. Ehk siis, mõtlen pühapäeval välja terve järgmise nädala plaani, et saaks kõik vajalikud asjad tehtud ja lapsed-mees saaks ka ikka oma aja kätte :D Ühesõnaga pean töögraafiku järgi panema kirja umbes-täpselt 5 tundi trenni, 5 tundi koolitöödeks, vähemalt üks päev kodu koristamiseks, igapäevaselt 20 minutit köögi koristamiseks ja kindlasti tuleb siia  veel nipet-näpet asju, kuhu aeg kulub... KOgu selle asja juures meeldibki mulle kõige rohkem plaani tegemine, kas see ka nii ellu läheb.. eks see ole näha, kui järgmiseks nädalaks plaani ära jõuan teha.

See nädal on enamvähem juba paigas ja siin polegi eriti kõrvale kaldumise võimalusi: täna olin hommikul tööl, nüüd lebotan sest olen tiba haige (kohe sellest ka), õhtul rattaga rahvatantsu. Homme siis koolitusel, kui jaksan siis hüppan Aurast ka läbi (oeh, pühapäeval tuli jälle meelde, kuidas ikka vett armastan - sellest ka kohe pikemalt). Kolmapäeval ka koolitusel. Neljapäeval pikk päev tööl, õhtul rahvatants ja zumba. Reedel siis pikk päev tööl ja õhtul jõusaal. Laupäeval maale rattaga ja ema sünnipäeva tähistamine ja pühapäev jääb kodu korrastamiseks. Mõnus eks ;)Ja siinkohal peab ikka mu meest tänama, et ta mul nii tubli ja armas ja vastutulelik jne on, et kogu minu "käimiste" ajal laste ja koduga üksi toimetab :)

Aga siis jah, täna olen kodune juba 12-st sest lihtsalt pidin kõhuvalu pärast ära surema.. Nüüd olen juba üle kolme tunni lebotanud ja lebotamise ja valuvaigisti tagajärjel võin öelda, et tunnen juba enamvähem inimese moodi ennast jälle :) Loodan, et sellise valutamisega asi lõppeski, kohe mitte ei taha oksendada (tööl väike viirus vist uitab ringi).

Ja eile käisime ja kasutasime oma Aqua Spa kaardid ära.. Kuna polnud kaua vette saanud, siis ootasin seda väga ja muidugi kohe kui vette sain, tuli meelde kui väga ma ikka olen vee inimene. Täna juba uurisin Türi ja Viljandi ujulaid ja plaanin hakata korra nädalas Viljandis ujumas käima. See nädal seda kindlasti ei jõua aga nendel nädalatel, kus koolitusi pole ei tohiks probleemi olla, et üks õhtu ohverdada :)

Nüüd tulebki vist veidi köögis toimetada enne kui ratta selge tuleb hüpata ja rahvatantsu hakata uhama :D eks üritan endast jälle varst märku anda :)

Comments