XI ümber võhma linna jooks

Nii,

tänaseks olen omadega õhtul ja ongi õige moment tänased emotsioonid kirja panna :)

Hommikul siis sättisin lapsed riidesse ja vaatasin, et kell on veidi üle kümne. No siis oli valida - kas ootan kodus kuni õige aeg kätte saab või viin ratta maale ära, sest tundub, et ratta hooaeg hakkab minu jaoks läbi saama selleks aastaks. Mõtlesin siis, et kui jään kaaluma, siis aeg lihtsalt jookseb käest ja kuna teadsin, et lähen ju ainult kõndima, siis ei väsita see rattasõit liialt ka. Ehk siis suurema kaalumata (mis minu kohta on päris hea saavutus) hüppasin ratta selga ja hakkasin maale uhama :D

Jõudsin kuskil 500-600 meetrit sõidetud (ehk linnast välja ja põldude vahele) kui avastasin, et õues on tuul ja mitte väike :D Ühesõnaga, sai siis selle hooaja üks aeglasemaid sõite tehtud aga jõudsin õigel ajal ikka kohale. tegin väikse täitepeatuse (ehk veejoomine) ja tühjenduspeatuse ning saigi autoga hakata tagasi sõitma (seekord siis juba kahekesi - õega).

Kohapeal saime kohe end ära registreerida ja plaan kindel - me lähme kõndima :) Vahepeal oli lausa järjekord registreerimise laua juures ja inimesi sai kokku ikka üle 50, mis on minu meelest väikse linna ja väikse ürituse kohta päris hea tulemus :)

Oligi siis stardi moment käes. Hoidsime end viimaste sekka, sest ei hakanud jooksjatele jalgu minema. Kuna esimese kurvi peal oli kohe "fotograaf" siis ütlesin õele, et teeme vähemalt pildi jaoks veidi jooksu :D :D no saigi tehtud. Sain aru, et ega ta eriti kõndima ei tahtnud hakata ja soovitasin tal tungivalt edasi joosta, et see nii väike maa ja saan ma üksi ka käidud. No siis ta läkski, aga kuna mul endal oli ka nagunii juba sammuks sörkjooks, siis mõtlesin et nooo jooksen ka veidi. Oli veidi imelik kohe esimesel lõigul siis kõndima hakata, kui juba sai jooksma hakatud :D

No nii ta siis läks, et esimesed 10 minutit või nii jooksin ilusti, siis tuli papul pael lahti ja pidin seda siduma. Selle peale siis tegin väheke kiirkõndi ja uhasin edasi. Nii kui jälle tundsin, et pulss on ikka megalaes, siis tegin lõigu jälle kõndi, et pulssi alla saaada ja jooksin jälle :)

Igastahes, saingi siis selle maa joostud koos pisikeste kõndimise lõikudega ka ! Kohta ja täpset aega veel ei tea, sest tark nagu ma olen, ei suutnud õigel ajal stopperit seisma panna. Oli vaja ju ikka poseerida :D :D

Nüüd on dilemma, kas paide-türi rahvajooksule minna või ei. Hetkel vist isegi laste paigutamisega ei ole probleemi ja võiks ju minna, aga eks näe. 4. oktoobrini saab veel 15 euroga registreeruda :)

Ja nagu näha, siis seljas on see jope, mida tahtsin septembriga parajaks saada. Veidi võiks veel vabamalt ikka olla, aga muidu juba suht ok :)

Comments