et mitte magama jääda..

Hei,

kuna mul tuli väike paus ja uni taob jalaga tagumikku, siis mõtlesin veidi kribada midagi.. Siis mõte jookseb ka muudel teemadel kui lõputöö (jah, olen juba paar tunnikest aktiivselt sellega tegelenud! :D )

Käisin täna kaalul ka, 91,0kg :) no kohe mitte see kaal ei taha alla selle numbri minna aga homme olgu olla, sest hiljemalt nädala pärast peab see 8 seal kaalu peal olema! Teistsugust juttu ei taha ma mitte kuuldagi :D

Täna oli tööl üks armas/imelik/naljakas juhtum ka :) NImelt üks laps (tüdruk. 6a) küsis mu käest, kas ma olen alla võtnud :D :D No ma ei osanud algul kohe midagi vastata .. Küsisin siis, et miks ta nii arvab aga ega ta osanud mulle midagi öelda ja küsis siis uuesti, et ega sa ju juurde võtnud ei ole. Ma lihtsalt hakkasin naerma, et ei ole jah ja vahetasin teemat :D Ei teagi, kas ta ise märkas või vahel on ka see, et keegi on tema kuuldes sellel teemal arutanud ja sellest tulevadki küsimused (ja tegelikult- inimesed ei kontrolli üldse mida laste kuuldes räägivad, nii et tööl kuuleb vahel ikka väga imelikke küsimusi ja jutte).

Tööl muidu üldiselt kuulen ikka töökaaslaste poolt tihti kiiidusõnu ja eks see mingis mõttes motiveerib ikka rohkem ja rohkem pingutama ka. Üritan mõnda ikka endale seltsi saada aga ei taha keegi vedu võtta. Liinaga enam eriti trennides kokku ei saa, sest me treeningajad on lihtsalt niivõrd erinevad ja sel ajal kui ka trenni teen, siis tema on alles tööl. Muidugi võiks ma ju tema töö juurde (ehk jõusaali) ka vahelduseks minna, aga nagu isegi aru saate ei ole ma sinna viimasel ajal eriti jõudnud.

Sellega seoses ongi täna väike dilemma, et mis ma siis täna üldse teen. Esmane plaan oli minna jooksma. Aga peaks ka vahelduseks jõusaali minema. Aga ehk teeks mõlemat?? Eks siis õhtul vaatan, et mis ilm on ja kuidas jaksu-viitsimist.

Nüüd lähen joon veid vett ja teritan oma aju edasi erinevate logopeediliste teemadega :)

PS! üritan 15. oktoober ennast uuesti mõõta ka ja valgustan siis ikka teid ka oma mõõtudest!


Edit: sain just teada, et Türil saab novembri alguses uuesti seda wellnessi testi teha, mida ma ka aasta alguses mingi aeg tegin. Nii et kindlasti minek ja loodan näha kõvasti paremaid tulemusi :)

Comments