Nädala kokkuvõte (14.-20.oktoober)

Panen siis kirja selle nädalal trennid, nagu lubasin :)

E: 35 minutit zumbat + 20 minutit lihastrenni kodus + 22 minutit rattasõitu + 1 tund ja 45 minutit rahvatantsu (rahulikku tantsu õpime, nii et võhmale ei võta, aga teatud lihastele annab ikka hästi tunda :D)
T: 50 minutit kõndi, 5 km läbitud
K: 24 minutit intervall jooksu, läbitud 3,4km
N: 35 minutit jõusaalis
R: puhkepäev
L: 10 minutit lihastrenni kodus
P: 23 minutit intervall jooksu, läbitud 3,4km + 21 minutit lihastrenni kodus

Nagu näha, siis laupäeval ma siiski jooksma ei jõudnud. Sellega oli ka omaette lugu :D Nimelt valvasin õe lapsi ja oli plaanis, et kui õde koju jõuab, siis vahetan riided ja lähen jooksma. No õde siis jõudis ja sinnamaani oli olnud ilus (küll tuuline, aga ilus) ilm ja nii kui tuli aeg hakata riideid vahetama, läks õues selliseks tormiks - taevas oli tumehall, tuul möllas ja taevast sadas vihma-jäidet-lörtsi sellise hooga, et eriti kaugemale endast ei näinud. No tõlgendasin seda kui vihjet, et ikka vist ei peaks jooksma minema (nii spordihull ma veel pole, et jooksma lähen iga ilmaga, tulgu või pussnuge taevast ja seda see sadu enam-vähem oligi).

Kasutasin eile oma viimase maiustamise päeva ka ära. Täna siis on jälle suhkru "pohmakas" ja seega üritan toiduga veidi tagasi hoida. Puder-supp-tatar siis tänaste põhiliste toidukordade sisu :D Tatar muide ongi parajasti pliidil, nii et lähen vaatan, mis see seal teeb :) 


Comments