väike lihasvalu ja pähklipakk :)

Hei,

täna pikalt kirjutama ei hakka, aga tahtsin ära öelda, et tegin täna siis selle hooaja tõenäoliselt viimase rattasõidu. St et viisin ratta tema "talvekoju" ära ja kui ma teda veel see aasta puutun, siis ainult mõni kord kui nädalavahetusel kohe väga suur rattasõidu isu tuleb.

Aga kuna rattasõit jääb ära, siis peab ju midagi uut asemele võtma. Ja kuna talvine plaan suusatamas käia on jätkuvalt jõus, siis mõtlesin et oleks vaja ala, kus paraneks vastupidavus, et ma ikka jõuaks seal suuskadel vähekenegi aega püsida enne kui hingeldades pikali kukun.

Seega, ma hakkan jooksma :D arvasin, et olen veel liiga raske selleks, aga peale Võhma linnajooksu tekkis selline väike mõte, mis kohe üldse ei tahtnud lahti lasta. Asja üht ja teistpidi kaaludes otsustasin, et proovin. Varsti tegelikult tuleb nagunii lumi maha ja siis vast jääb jooksmine tahaplaanile (vahetan välja suustamisega) aga saan maitse suhu, parandan enda vormi kindlasti sellega kiiremini kui rattasõiduga ja kui üle ei pinguta, siis usun, et naudin seda samamoodi kui rattasõitu.

Alustan siis Heidi blogist saadud jooksuõpetusega ja vaatan kui kaugele ilmad lubavad mul sellega minna :) Igatahes hea ettevalmistus kevadeks, kui jooksumõte on juba vähe tõsisemalt peas :)

ok, lähen nüüd voodisse pikali, valutan oma lihaseid ja närin pähkleid ;)


Comments