Jilliani viimane päev!

 Hei, 

täna siis käes viimane Jilliani päev! Läks tegelikult ju päris kiiresti, kuigi vahepeal oli kopp ees juba küll :D Tänane päev on veel mul tegemata, aga tegin hommikul mõõtmised-kaalumised-pildistamised ära. Ütleme, et kõige efektiivsem mõõtude järgi oli ikkagi esimesed 10 päeva, aga eks asi on ka selles, et teises kümnes päevas oli nädal aega, kus lasin toitumise poole pealt väga lõdvaks end (ehk nuumasin keha) ja praegu on muud naiste asjad, mis mõjutavad nii kaalu kui mõõte. Aga siiski tulemused said sellised (alg ja lõppnäit):

 Kaal: 88,7kg....83,7kg (-5kg) (kokku 25kg alla võetud!!!!!)
rind: 97cm....94cm  (-3cm)
rinnaalt: 84cm...82cm (-2cm)
talje: 81cm...78cm (-3cm)
sangad: 98cm....94cm (-4cm)
tagumik: 104cm...103cm (-1cm)
kints: 61cm...59cm (-2cm)
käevars:34,5cm...32,5cm (-2cm)
 
 No ma ei tea, kui palju nüüd piltide peal vahet näeb aga selline on siis muutus selle kuu ajaga. Vasakul olevad pildid on enne ja paremal olevad pildid on pärast. Ise ma riietes tunnen küll vahet. Püksid on tunduvalt lõdvemalt jalas ja ühed, mis alles oktoobri alguses siin ilusti jalga sain, on praegu nii laiad, et võin kaks rusikat vöökoha pealt vahele panna :D

Mis edasi? Teen muidugi ikka tava trenni edasi, aga praegu uut sellist 30 päevast kava võtta ei tahaks, kus igapäev on midagi vaja teha. Leidsin ka ühe Jilliani kava, kus on vabad päevad sees, aga mõtlesin, et võtan selle kunagi kui jõulud ja muu aastavahetuse möll läbi. Praegu vist hakkan tegema Jilliani ABS´i video järgi ja nii, et vähemalt 5 päeva nädalas teen seda. Siis saan anda kehale vabu päevi ka. Vaatasin Hiit kavasid ka, aga mulle hästi ei istu see, et kogu aeg nii kiire kiire on.. Video peal treener isegi jookseb ühe asja juures teiseni ja kuidagi ei olnud nii hea ülesehitusega kui Jilliani videod.

Ahjaa, mida veel kavatsen tegema hakata, on see, et hakkan graatsiakettaga rohkem trenni tegema. Olen praegu siin ülepäeva teinud ka. vastavalt kuidas jaksanud olen. Graatsiaketas + lihasharjutused siis. Jutti ma pikalt veel selle kettaga teha ei saa, hakkab pistma, siis teengi korda mööda. NT 5 min ketas- 50 kükki - 5 min ketas - 50 kätekõverdust -jne.

Aga praegu siis lähen Jillianiga viimasele "kohtingule"  ;)

Comments

  1. Replies
    1. Ma tänan :) olen ise ka rahul ja leidsin järgmiseks kuuks ajaks endale hoopis "ripped in 30 days", nii et ehk saan jõuludeks oma 7 ka kaalule ette :)

      Delete

Post a Comment