Ma leidsin selle "õige"

Hei,

Ongi töönädal läbi ja ma olen selle üle väga õnnelik. Väsitav nädal oli. Tänane päev tegelikult läks jube kiiresti, tegime laste väga palju erinevaid asju ja lapsed said mind voolida :D No tegelikult voolisid nad õpetajat ja seda ju olengi. Peaks ütlema, et need siniste ja punaste juustega õpetajad olid ikka eriti ägedad ja üks oli täitsa emo ka :D Lapsed on ikka nii lahedad kui nad just parajasti rumalusi ei tee (ja vahel on siis ka, kui koos nendega seda teed :D )

Räägin veidi oma paleo seiklustest ka :D Kõlab huvitavalt? Nii huvitav siiski see pole :D Aga eile leidsin siis lõpuks endale ühe koogi retsepti, mis võiks olla just see "ÕIGE", mida esimese paleo koogina katsetada. Tegelikult on see vist isegi tort, aga nimetus nimetuseks :) Tellisin isegi vajalikud asjad endale ära.. No asi võtab muljet juba eks :D Nüüd on mul juba olemas kookosrasv, kookospiim (sellega isegi esimene toit tehtud) ja tulemas on kookosjahu, tärklise asendus (arrowroot oli vist see nimetus kui ma nüüd ei eksi). Tordi jaoks suurt enamat vaja polnudki sellistest "eri" asjadest. Ülejäänud oli tavalisemad asjad, mida saan ka tavapoest :)

Nüüd tuleb üks probleem (või noh kui probleem ta on aga siiski) paleo koha pealt. Nimelt ei tea ma kas keha totaalne puhastus (igaüks saab nüüd aru millest ma räägin, eks :D ) on paleo väljakutsega kaasnev nähtus või olen ma endale mingi kõhupisiku külge haakinud?!?! Ma loodan, et siiski on see mingi normaalne asi, mis kaasneb toitumise muutmisega :D Ja loodan, et see on lühiajaline, sest ma tõesti tahaks õhtul välja minna :P

Ja lõpetuseks võin öelda lõpuks, et olen oma mehest kergem :D Tegelikult olin juba päris tükk aega tagasi aga tema, vana kurjam, otsustas ka vahepeal alla väheke võtta ja ma siis pidin kõvasti pingutama, et ta ikka minust allapoole ei saaks. Täna hommikul tegime siis koos kaalumist ja nüüd saan täitsa uhkelt eputada, et ma kaalun temast vähem :D :D Kaalunumbrit praegu veel ei avalda, kui Jilliani 30 päeva täis saab, küll siis näete :P


Comments

  1. Sa oled nii tubli! Ma olen ikka äraütlemata uhke su üle :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. oi, ma tänan. Ma olen enda üle ise ka uhke, et olen suutnud jõuda siia punkti, kus praegu olen ja iga päevaga astun sammu lähemale sellele, kuhu tahan jõuda :)

      Delete

Post a Comment