Ripped in 30 days

Hommikust,

Eile oli siis nö puhkepäev ja vaatasin, millist kava siis võiks edasi teha.. Leidsin sellise kava nagu "ripped-in-30" ja kuna see ülesehitus oli juba tuttav (sama, mis "shred in 30 days" kavadel) ja on üks kohustuslik vaba päev, siis oli kui rusikas silma auku minu jaoks. Saan ilusti jõuludeks ühele poole ja kiiremad päevad saan vabalt võtta :)

Kui eelmises kavas jooksid kavad 10 päeva kaupa, siis siin on igaks nädalaks oma kava. Esimese kavaga tegin juba täna algust ja mulle meeldis. Pean mõne harjutuse jaoks maalt 4kg hantlid laenama, aga muidu oli väga väsitav. Higi jooksis, nagu ikka, ojadena ja võttis päris läbi.  Esimese nädala video leiad siit. 

Uusi mõõte võtma ka ei hakka, sest eelmise lõpu näidud on olemas, samuti pildid. Eks siis 30 päeva pärast saab kolmandad võrdluseks lõppu panna. Kuigi ma mõtlesin algul, et ei hakka endale mingeid hulle eesmärke panema, siis üks eesmärk on küll  - 30 päeva pärast peab 7 kaalul ees olema. Ehk jõuludele vastu number 7-ga! :)

Täna muidu tuleb ka selline veidi vabam päev. Oli küll plaanis jooksma minna, sest pole sinna juba varsti 2 nädalat (!!!!) jõudnud, aga lähen hommikul aitan õe lapsi valvata ja siis mehega šoppama. Pimedas ma ju ometi jooksma ei lähe (paranoiad rikuvad meeleolu siis). šopates aga kavatsen kaubelda täna endale kõik vajalikud asjad välja :D osa asju saan aastapäeva kingi alla liigitada (esmaspäeval saab mehega 7 aastat koos oldud), osa asju palun jõuluvana kotti sokutada ja osa saan sünnipäevaks (muideks, mul tuleb 31.detsember sünnipäev ja mitte niisama, vaid 25 aasta juubel!). Eks näha ole muidugi, kas Viljandist üldse saabki kõike, mida ma tahan :D :D Nõudlik tädi noh ;)

Ja teate, mu tellitud asjad ei jõuagi kohale, nii et aastapäeva koogi plaanid läksid nurja, aga vaatan täna Viljandist, et ehk saan vajalikumad asjad kokku ja valin siis mõne muu koogi. Kui muud ei saa, siis kookoshelbeid ja mandlilaaste ikka saan ja kuna kohviveski ost ka plaanis, siis saan sellega neid jahvatada jahuks ja nii proovida. Aga eks näha ole :)

Homme kavatsen hakata sõbrunema selle suure ja oranži sõbraga, kes mu köögilaua all mind ootab. Jah, kõrvitsaga. Ei kujuta küll ette, kuidas ja kus ma teda nii suures koguses kasutan, aga eks peab oma viimase vaba sügavkülma pinna ära kasutama ja ikkagi jõuludeks ootama panema :)

Ahjaa, tegelikult oli üks mõte ju juba eile, millest tahtsin kirjutada aga ei saanud asjale pihta. Olen viimasel ajal nii palju lugenud või kuulnud küsimusi stiilis "kas trenni kõrval jälgid oma söömist ka?". Praegu vastan, et ei jälgi, aga söön normaalselt.  No muidugi vahivad kõik mind siis kui väga imelikku inimest, sest seletades lahti minu "normaalne" - see pole ju enamuse arvates normaalne toitumine. Minu meelest aga on. Minu meelest ei ole ka normaalne päevas mitu tassi kohvi juua või pakk suitsu tõmmata, aga ma ei pea neid inimesi kohe ebanormaalseteks (märge: ma ei ole kunagi joonud ega hakka ka jooma kohvi. Mitte üldse mingi arvamuse pärast, vaid mulle lihtsalt ei maitse see jook).

Nii et kõigile teadmiseks - ilma piimatoodete ja teraviljade söömiseta saab kõhu täis, ei pea ainult juurikaid sööma, saab maiustada ja väga hästi veel (tume šokolaad on ju täitsa paleo!).  Ma pole nälgas ega piinatud, sest ma ei söö enam neid asju. Vastupidi! Ma tunnen end tunduvalt paremini, mu seedimine töötab sada korda paremini, mu nahk on paremaks läinud (näo nahk kui ka üldine naha kuivus on vähenenud). Kui jätta praegu see paleo kõrvale, siis ma pole sel õppeaastal KORDAGI haige olnud, kuigi olen ju pidevas kokkupuutes nohuste-köhivate lastega. (loodan, et nüüd ära ei sõna! :D ). Ma usun, et selle juures mängib väga suurt rolli mu toitumine ja liikumine. Nii et mõningad asjad tunduvad ebanormaalsed seni, kuni sa ise neid katsetad ja näed tegelikku pilti.


Comments