väsimus ja laiskus käivad käsikäes... Aga võiks nad ikka lahku lüüa :D

Hei,

Olen nüüd paar päeva üritanud leida endas raasukest värskust ja entusiasmi, et midagi väga head kirjutada. Tore oleks ju olnud kirjutada, et saingi nagu naksti oma väsimusest üle, aga kahjuks nii ei ole. Olen siiamaani võidelnud endaga, et mitte voodisse vedelema jääda ja mitte ka kööki end unustada. No ütleme, et see söögi pool on jätkuvalt raskemini allutatav kui trennipool.

No arvestades, et olen viimastel päevadel söönud ka asju, mida ammu pole tahtnudki, siis on vist olemine suhteliselt okey.. No makarone ei söönud ju päris pikalt vahepeal ja saiast ei tasu üldse rääkida.. Aga selliste asjade söömisega on nii paljud vanad kaebused tagasi tulnud ja kuna just Elari ka oma blogis kirjutas sellest kurjamist gluteenist, siis vaatasin ka need gluteenitalumuse sümptomid läbi. Ja te ei kujuta ette, mis tulemus oli... 10-st sümptomist 8!!!!!!!!!!!! kehtib ka minu kohta. Muidugi võib üht ja teist asja tekitada miski muu, aga ehmatavalt suur sarnasuste arv eks :) ei tea, niisama kokkusattumus see vist ikka pole.

Kuna olen seda paleo värki ka ammu poole silmaga haaranud, siis mõtlesin nüüd järgmisest nädalast proovida seda värki. See nädal nagunii tuleb veel isadepäeva tähistamine ja las see nädal olla mulle siis patunädalaks :D Aga kasutan veel selle nädala vaba aega (mida nagu tegelikult mul ju polegi, aga eks õhtusest uneajast tuleb näistada), et uurida täpsemalt selle paleo kohta, teha endale nädalaks söögiplaan ette ja üritan vaimu valmis panna, et üle elada paleo 30 päeva väljakutse . Kui mõju on hea, siis katsetan ka lastele mõningaid neid muudatusi sisse viia (mitte täies mahus aga siiski), sest ka lastel on mõned sümptomid nendest 10-st olemas ja arstid ei ole leidnud mingit põhjust neile.

Ahjaa, Jilliani olen siiani ikka edasi teinud. Nagu mainisin, siis trenni poolega saan ikka ilusti hakkama :D Isegi jooksmas käisin eile ja täna ootamas rahvatants ja zumba :) Jillian täna on tegemata, aga loodan, et suudan selle peale zumbat ära vihtuda :D Kuigi täna on vaja veel lastele ja endale homseks peoks riided välja vaadata ja rahvatantsu riided ära pesta ja kuivama panna... Oeh, pikk õhtu tuleb, mis muud...


Comments