Aastalõpp on kohe käes :)

Hei,

Jõulupühad on üle elatud ja nüüd vaja veel vastu pidada paar sünnipäeva ja aastavahetuse ning siis saabki tavarutiini naasta :)

Aga jõulud. See aasta oli jõulutunne ikka väga tagasihoidlik, kahjuks. Muidu oli kõik tavarutiinis - Jõululaupäev mu ema-isa kodus, lastega nende vanavanavanemate külastus ja paar päeva mõnusat söömist. Söögi koha pealt sai tehtud mõned paleo toidud, mis said ka positiivse tagasiside sööjate poolt, aga ma unustasin pilti teha :D Tegin ühe šokolaadikoogi, ühe niisama õunakoogi ja ühe ahjutäie mandli-šokolaadi muffineid. Šokolaadikook läks väga peale, nii et seda teen aastavahetusel ka kindlasti :) Muu söömine oli suhteliselt paleo väline, aga ei põe. Uuest aastast võtan asja uuesti käsile ja ehk järgmisteks jõuludeks olen rohkem asjas sees ja suudan juba jõululaua sellele vastavalt kujundada :)
 
Trenni pole eriti teinud. Ütlen "eriti", sest ühel hommikul tõesti tuli metsik trenni isu (irw, väga naljakas tundub siiski seda minu suust kuulata). No sel hommikul tegin kodus siis pool tunnikest trenni ja oh kui hea tunne ikka oli :) See aasta rohkem trenni plaanis pole peale tantsimise. Nimelt lähen tüdrukutega homme õhtul välja oma juubelit tähistama:)Samuti on veel 30. detsembril rahvatantsu rühmaga jõulupidu ja seal saab ka veel tantsida ;) Aga järgmiseks aastaks on juba plaan olemas, sest sain jõuluvana käest sellise ägeda raamatu nagu "Paleo fitness" :)

Tegelikult tahtsin veidi seda mööduvat aastat veidi nostalgitseda. See aasta on olnud igati mõnus ja äge. Osa asju jäi siiski saavutamata (näiteks lõputöö valmis saamine), aga olen selle aastaga väga rahul ja teen endast kõik oleneva, et järgmine aasta saaks veelgi parem ja ägedam.

Mis ma siis selle aastaga ära tegin? Märtsi kuust saati olen oma toitumist jälginud ja alates juunist tõsisemalt trenni teinud. Selle tagajärjel olen kaotanud vähemalt 20 kg (ütlen nii, et sest jõuludega on nii mõnigi kilu tagasi roninud ajutiselt). Olen ka sisemuselt väga palju muutunud. Olen enesekindlam, julgen näidata oma emotsioone rohkem välja ja olen üldse julgem. Olen endaga rahul rohkem kui kunagi varem ja ei tee suurt probleemi oma puudustest, sest tean, et tegelen selle nimel, et ka need väiksed puudused saaksid kord kõrvaldatud ;) Muidugi on ka teistsuguse elustiili tagajärjel mu toidulaud muutunud ja külmkapi sisu. Ka mu voodialune:P Enne oli seal niisama tolm, aga nüüd on hantlid, graatsiaketas, võimlemislint, kang ja tolm :D :D

Uue aasta plaanidest veel siiski täpselt rääkima ei hakka. Kui uus aasta käes, siis annan teile ka teada, mis mind ees ootab sellel metsikult kiirel ja tegusal aastal. Seniks aga nautige veel aasta viimaseid päevi. Mina kavatsen neist igastahes iga viimse kui piisa välja pigistada ja nautida hetki parimatega! :)

Comments