Haigused ei ole toredad :S

Hei,

eile läks poolest päevast olemine jube kehvaks. Lihtsalt lambist hakkas kurk valutama. Algul üks pool ja õhtul juba teine. Öösel hakkasid veel pea ja kõrvad ka valutama. Nii kena eks..  Kuna plikal hakkas ka vana jama pihta (tervise häda), siis hommikul organiseerisin end arsti juurde. No piigal võeti kolm tuubi verd ja uriiniproov oli juba teada, et tuleb kaasa võtta. Ütlesin arstile, et laseks igaksjuhuks enda ka üle vaadata, et nagu kehv olla või nii. No ja kui suu lahti tegin siis arst ütles, et siin on ikka väga mädane seis. Seda sõna otses mõttes.

Seega olen nüüd angiinis. Jeiii.. or not :S Eks elan selle üle koos AB kuuri ja kurguspreiga, aga eriti nõmedal ajal tuli see haigus küll. seega see nädal olen trennist vist suht kõrvale jäetud.. Ok, laupäeval esinema lähen ikka ja kui vähegi tervis kannatab, siis neljapäeval üritan zumbasse ka venitada end, aga õues jooksmine vms asi jääb kindlasti ära. Aga homme-reede tuleb tööle end ikka venitada. Siis saan pikemalt kodus olla ilma haigusleheta.

Lisaks suutsin endale ühe suure eesmärgi järgmiseks aastaks paika panna. 1. juulil 2014 peab olema mu kaal maksimaalselt 65kg. Kas saavutan seda või jaa ?!?! Ilmselgelt on mul Juuli kuus üks üritus tulemas, mille nimel pean enda tagumiku sõna otseses mõttes küljest rabelema :D :D Aga küll sellest üritusest kunagi hiljem ja pikemalt, kui plaanid vähe täpsemalt paigas ;)


Ja sellise "kuriteoga" sain ka täna siis hakkama.. Sorry töökaaslased :)

Comments