HUA kõigile!

Tere hommikust!

Kõik, kes eile kaua üleval olid ja uue aasta algust nautisid, magavad praegu. Mina ei maga, sest eile oli meie peres väga rahulik istumine ja kuna mehel oli täna tööpäev ja oli vaja väga vara minna, siis sain voodisse juba 1 ajal ja kuna televiisorist ka midagi tarka ei tulnud, siis ei jäänudki muud üle, kui magama jääda :D Meil tegelikult üldjuhul ongi väga rahulikud aastavahetused. Üritan vist sellega rahulikku aastat ligi meelitada, aga eelmine aasta see välja ei tulnud ja ei tule ka see aasta :D See juba ette teada.

Käisin täna hommikul kaalupeal ka ära. No detsember on ikka oma mõju kaalule avaldanud ja kui võrrelda selle kõige väiksema numbriga, mis kaalul on nähtud, siis on juurde tulnud 4-5kg. Tundub suur? Kindlasti ei ole, sest aastavahetuse toit on veel kõhus :D Seega paari-kolme päeva pärast on see tõenäoliselt juba paari kilo võrra väiksem ja jaanuari lõpuks on ammu unustatud, sest arvestades mu plaane, ei tohiks see mingi probleem olla :)

Aga millised on siis need plaanid? Plaane on mitmesuguseid - on söögiga, treeningutega, kooliga, tööga ja siis ühe erilise sündmusega seotud plaanid. Alustame siis järgemööda, sest muidu läheb täiesti segamini asi ja toon välja põhilisemad asjad, mida olen enda jaoks selgeks mõelnud :)

Söömises on kõige olulisem see, et jätkan paleo elustiiliga, kasutan 100% paleo kui ka 80% paleo retsepte. Ja muidugi üritan maiustusi vältida võimalikult palju (kaasaarvatud paleo maiustusi). Samuti vähendan pähklite tarbimist, sest no ma ei oska lihtsalt nendega piiri pidada :D Lisaks üritan ka selle toidupäeviku asja jooksma saada!

Trenn... Kuna ilm on ikka metsikult kevadine, siis tuleb selle jooksutreeninguga kohe alustada, mida ma siin ikka lükkan edasi. Varsti ongi ju august käes ja mul on vaja 10 km joosta :D jah, ma ju registreerisin Rakveresse ööjooksule end ;) Ja kuna sain endale sünnipäevaks eriti ägeda kangi, siis alustan koduse bodybump´iga ka kindlasti ;) Lisaks on veel ju Jillian, mis ootab ületamist. Oi Jillian :D :D Ühesõnaga, kindlasti tuleb ta ka kasutusse, aga kas nii tihedalt, kui kavana ettenähtud on... Pigem kasutan tema erinevaid kavasid eri päevadel, kordamööda bodypumpiga vms :)

Kooli ja töö kohapealt on oluline kõik poolikud asjad ära lõpetada ja edukalt! Siinkohal ei ole vaja rohkem mainida. Ja see eriline sündmus.. Selle jaoks on vaja kõik asjad õigeaegselt paika saada ja keha selleks ajaks sobivasse vormi saada, et näeksin sel päeval kõige ilusam välja :)

Nii siis, töö ootab ja ei ole päevagi raiskamiseks :) Üritan ikka sama tihedalt oma edusammudest siin teada anda :) 

Ja lõpetuseks muidugi - HEAD UUT AASTAT KÕIGILE!

Comments