Suck it up and keep going!

Tere hommikust!

Olen end veidi kogunud vahepeal ja täna üles ärgates tagus peas mõte, et mis mõttes ma lasen nüüd stressil enda söömist niivõrd mõjutada?!?!? Kas olengi nii nõrk?? EI ole ju midagi! Niisiis käisin kaalul ka ära, et vaadata kui suurt kahju ma siis tegin selle kuu algusega. Peas kummitas veel mõte, et detsembrikuu tegi nagunii juba oma töö ja kartsin kõige hullemat.. No kõige hullem ei olnud, kaalun mehest ikka vähem :D

Siiski, olen lasknud ennast käest.. Nii et nüüd tuleb end kokku võtta ja üritada ja jälle tubli ja usin olla, mitte põdeda elu üle. Tegelikult tuleb elus kõik mis tulema peab ja kui see pole just see mida oleme planeerinud.. No siis tulebki sellest üle olla ja võtta olukorrast seda, mida annab! Et ikka motivatsiooni oleks, siis tegin endale väikse plaani ka :) (jajah, Maris jälle oma plaanidega:D)

Ühesõnaga: JOOKSMINE! See kuu veel selleni jõudnud pole, aga nii kui postituse lõpetan, siis on vutt-vutt õue jooksma minek! Arvestasin välja endale väiksed vahe etapid, et mis ajaks kui palju pean olema suuteline jooksma, et augustis 10km ei tunduks enda tapmine :) Sellised nad on:
31. jaanuar - 2km
28. veebruar - 4km
31.märts- 5km
30.aprill- 7km
10. mai - rakvere kevadjooks 5km 
17. mai - Maijooks - 7km 
31.mai- 8km
30. juuni- 9km
31. juuli- 10km 
16. august- Eesti ööjooks - 10km jooksu

Muidugi teen kõrvalt muid asju ka, aga selle kevade pea eesmärk on endast väike jooksja avastada :)

Aga jah, trenniga ei olegi ju probleemi olnud. Pigem on see söögipool murelapseks. Tegelikult on suhteliselt raske jälle rajale saada, kui kord juba kõrvale on vajutud ja olgem ausad - seekord on see kõrvale vajumine juba pikalt kestnud :S Aga ei ole midagi! Võtan end käsile! Järgmisest nädalast hakkan ka toidupäevikut ühel päeval tegema :)

Lähen nüüd siis jooksma, oeh kui raske see saab olema :D


Comments

  1. Replies
    1. aitäh :) eks see järsk talv keras veidi asju pea peale, aga no üritame siiski graafikus püsida ;)

      Delete

Post a Comment