100.postitus - sõbrapäev!

Hommikust,

Täna on veidi pidulikum kirjatükk kui tavaliselt. Nimelt on tegu minu 100. postitusega. Hip-hip-hurraa!!! :D Olen suutnud selle 8 kuuga päris palju kribada, või mis ;) Täpselt eile sai mu blogi 8 kuu vanuseks. Põhjust pidutsemiseks kui palju ju. Ärme unusta, et sõbrapäev ka veel takka otsa. Nii, et võiks ju veidi lubada endale maiustamist, aga ei :D Esiteks, tähistada blogi sündmusi maiustamisega oleks nagu imelik eks (arvestades, et üritan siin ikka tervislikku toitumist ja eluviisi propageerida:D) ja sõbrapäev ei ole minu jaoks mingi eriline tähtpäev. Seega - no candy for me! :P

Aga seoses sõbrapäevaga lubasin endale üht asja küll. Nimelt on praegu endomondos -50% premium paketi pakkumine. Selle ostsin endale küll nö "sõbrapäeva kingiks". Sain aasta lepingu siis 11 euroga, jepii ! Et kel huvi, siis sooduskood oli vist "valentine2014", ostke ka ;) Kohe tegin endale seal ka 5K jooksuplaani, aga see on seal väga imelik. Eks näis kuidas selle järgi trenn välja kukub. Ühesõnaga väike motivatsiooni laks jälle juuures, et välja end ajada ja jooksma minna.

Jooksu koha pealt on praegu üks väike asi veel, aga lootus seda saada on suhteliselt väike. Nimelt otsitakse Viljandi ümberjärvejooksuks kandidaati, keda treenima hakatakse. Otsitaksegi just algajat jooksjat, aga ma olen vist selleks ikka liiga algaja veel :D Aga eks näis.. Kui saan mingi ime läbi, siis annan teada. Tegelikult on üldse selline asi, et ma hea meelega võtaks igasugu sellistest (ja ka muudest lahedatest tervisega seotud) asjadest osa, kasvõi raha eest, aga väikses kohas elamise viga on see, et siin ei toimu midagi eriti. Näiteks vaatasin just stamina jooksude ajakava. No 35 euro eest osaleda 21 jooksul- nii tahaks ju. Aga iga nädal selle pärast Tallinna sõita oleks ikka julm. Samamoodi teeb Tallinnas üks treener märtsikuust alates bootcamp´i . No väga hea meelega ühineks, aga jällegi - Tallinn... Nii et kui ma seda Viljandi üleskutset nägin, siis oli kohe hea meel, et siin pool ka miskit huvitavat tehakse :)

Lähen nüüd ringutan väheke ja teen oma tänased challenge´ite harjutused ära. Veidi raske värk juba :D 130 kükki, 60 sit-ups, 75 crunches, 40 leg raises ja 50 sekundit planku... Mis see ära ei ole eks ;)Comments

 1. Hei Maris! Tubli oled! :) alustasime mõnede neiudega samuti 30 päeva katsumust ja tekitasime väikese grupi muljetamiseks. :) Ootame Sind ka muljetama ning näpunäiteid jagama. :)

  http://www.facebook.com/groups/697610573623167/

  ReplyDelete
  Replies
  1. aitäh :) ja saatsin liitumiskutse :)

   Delete

Post a Comment