Edasised plaanid

Hommikust,

Käisin eile ära oma esimeses trennis treeneriga ja sellega seoses tulevad järgnevaks kaheks kuuks väiksed muudatused nii trennis kui söömises. Nimelt katkestan oma paleo väljakutse... EI, ma ei hakka nüüd kohe jälle saia ja muud sellist jama sööma, sest need on ka treeneri soovituste järgi keelatud, kuid proovin toituda tema soovituste järgi. Kui tunnen, et mingi asi neist siiski tekitab rohkem kahju kui kasu, siis pidin treenerile ütlema ja ta teeb muudatusi :) Ehk siis üritan hoiduda võimalikult palju asjadest, mis mulle kahju teevad aga mõned pudrud ja piimatooted tulevad toidulauale tagasi.

Aga see eilne trenn.. Läksin siis veidi varem kohale, et end soojaks sörkida. Täpselt nii nagu paluti. Ise mõtlesin küll, et 15 minutit sörkida minu puhul ongi nagu trenn juba :D Aga ei, sain ilusti pea pool tundi sörgitud ja isegi eriti hingeldama ei võtnud. Siseruumis on ikka nii palju parem joosta. Tegime siis peale seda tund aega igasugu harjutusi. Mõnda üksikut asja ma ei teinud kaasa täiel mahul (näiteks kaks jalga koos üle tõkke hüppamine) aga muidu oli väga ok ja ei olnud eriti kohti, kus pulss väga kõrgeks oleks läinud.

Peale trenni ja pesemist rääkisime treeneriga põhiasjad paika ja saingi koju tulla. Nüüd hakkangi reede õhtuti seal trennis käima. Seltskond oli seal väga sõbralik ja õnneks kõik ei olegi päris hullud sportlased nagu katsin :D Ok, üks küll treenis seal tänaseks eesti meistrivõistlusteks aga jah...  :D

Plaani kohaselt hakkavad (jooksu)trennipäevadeks jääma teisipäev, reede ja pühapäev. Ja kui mõnda trenni ei jõua teha, siis pean kohe treenerile märku andma ja ta teeb muudatusi. Hahaa, ega eriti viilida ei julge ju, kui peab igast laiskusmomendist teada andma :D See nädal nüüd pean täna minema jooksma.. Just lihaste venituse eesmärgil, sest nagu arvasimegi eile, on täna veidi lihased kanged (kartsin isegi hullemat :D )

Ahjaa, challenge´id jäävad ka nüüd pooleli :S LIhtsalt kui ma teen need pea 200 kükki ja kõhulihase trenni peale, siis ma ei jaksa joosta ja vastupidi :)  Eks mingeid lisatrenne peale jooksu ikka teen, aga eks näha ole kuidas neid kombineerida nüüd saab. Esialgu proovin jooksu rutiini ikka sisse saada ja siis vaatame edasi :)

Söömise koha pealt veel nii palju, et tegin tänaseks kaks Paleo kooki - sidrunikook ja šokolaadikook. Üritan mõni päev retseptid ka üles panna :)

Comments