Kes üleüldse on see Maris???

 Heia!

Kuna toitumise ja trenni poole pealt on seis suhteliselt sama, mis viimane kuu  aega ja erilisi muudatusi VEEL pole olnud, siis mõtlesin, et teeksin vahepeal ühe postituse iseendast :) Te olete nüüdseks juba päris pikalt lugenud minu tegemistest, aga kes ma ise siis selline olen?!?! Seda väga ei tea (kui sa just pole mu tuttav).
Seega siis 20 fakti Marisest:
1. Olen kahe lapse ema - Vanem laps on 5 aastane poiss ja noorem märtsikuus neljaseks saav tüdruk.
2. Lisaks lastele on majapidamises ka mees- seda juba üle 7 aasta :) Ja ka kass (tema küll on alles veidi üle aasta vana).
3.  Töötan lasteaias õpetajana.
4. Üritan kätte saada bakalaureuse kraadi eripedagoogikas (ained läbitud, aga lõputöö, vana kurjam, teeb veel peavalu).
5. Olen pärit kuuelapselisest perest. Super mõnus oli kasvada sellises suures peres keset põldu. (Aga endale siiski nii palju lapsi ei taha :D )
6. Minu kohta võib öelda "vaga vesi, sügav põhi" - esmajoones võin paista väga vaikne ja tagasihoidlik.. Aga see on petlik, ma ei ole seda :D Mida paremini ma sinuga läbi saan, seda segasem ma paista võin :D :D
7. olen väga paranoiline - ma ei suuda jätta oma kotti kuhugi niisama, kontrollin kogu aeg, et mu telefon-rahakott-vms on alles (isegi, kui see on mu taskus), kontrollin sada korda, et ukse ikka keerasin lukku, iga krabina peale arvan, et on varas jne.. Eelmise aasta paranoia tipp oli, kui meres ujudes arvasin, et raudselt tuleb keegi vee alt mind ründama aga selle naersin kahe sekundi pärast isegi välja :)
8. Armastan seltskonda. Ma ei ole kunagi olnud nelja seina vahel istuja ja mul on vaja inimestega suhelda. "Mida rohkem seda uhkem" sobib siia kohe väga hästi!
9. Ma pole kunagi sporti armastanud. Selle naudingu trennist avastasin alles eelmine aasta :)
10. Aga olen alati armastanud tantsida ja ujuda! Neid siis mitte trenni eesmärgil :) Ma võin neid mõlemaid teha tunde ja ikka mitte piisavalt saada. 
11. Olen alates pubeka east kaaluga maadelnud. Olen enne ka mitmeid (kümneid isegi) kilosid kaotanud aga need on alati kõik tagasi tulnud (vale toitumine, trennipuudus ja sada muud viga).
12. Kui mul on see "mul on magusaisu päev" siis ma võin süüa ära terve külmkapi sisu ja veel sinu kapi sisu ka ja ma ikka suudan veel midagi lisaks süüa.
13. Ma mõtlen üle- ükskõik mis üritus, tähtpäev, väljasõit ees on, ma alati mõtlen sada korda kõikvõimalikud variandid läbi, et mis võib juhtuda (poolest neist on sellised, mida reaalselt lihtsalt juhtuda ei saakski aga ma ikka paanitsen üle).
14. Kui ma olen paika pannud, et ma lahkun kodust kell 12.00 ja uksest väljudes on kell 12.05, siis olen närvihaige valmis!
15. Ma armastan ananassi. Ma võiks mitu ananassi ära süüa, mis sest et järgmisel päeval lööks suu tuld. Aahh, praegu juba mõttest hakkas ila jooksma :D
15. Mu üks lemmikumaid salateid on kapsa-sibulasalat. Väga lihtne teha, enamasti kõik koostisosad kapis olemas ja mega hea, proovige :) (muideks, tänagi see kapis mind ootamas)
16. Ma jätan kõik asjad meelde, millega sa oled mulle haiget teinud. Jah, kui sa praegu loed ja meenub midagi, siis usu - kui see on minuni jõudnud, siis ma mäletan seda! (ma küll olen arvatavasti selle eest andestanud, aga ma mäletan seda).
17. Mulle meeldib pildistada. Mulle meeldib kõike jäädvustada ja hiljem pilte vaadates meenutada. Sellepärast on mul tihti fotokas kaasas või klõpsin telefoniga pilte teha. Ok, varem üritasin küll ise alati kaamera taha hoida, sest ei tahtnud end pildi pealt näha, aga nüüd üritan ka ise pildi peale jääda, et kunagi meenutada häid aegu.
18. Ma olen vahel täielik egoist. Ma ei taha teha kompromisse, sest siis ma pean millestki loobuma. Ma tahan kõike ise teha ja valida, mulle ei meeldi kui keegi teeb otsuseid minu eest. 
19. Mulle meeldivad smailid :D :D Seda olete te vist lugedes juba niigi aru saanud. Minu meelest nendega saab lihtsalt paremini jutu emotsiooni edasi anda, sest üht lauset võib nii erinevalt lugeda, kui see on vaid rida tähti. :P
20. Ma olen tegelikult üks väga tavaline tüdruk/neiu/naine, kuidas parajasti tuju on ;)


Comments

 1. Minu meelest oled sa täiega lahe! :)

  ReplyDelete
 2. Lugesin nagu iseendast :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul oli täpselt sama tunne :D

   Delete
  2. :) Muideks, Mareli, sul on sama nimi mis mu tütrel :D

   Delete

Post a Comment