Naiste motivaator nr.1?? No muidugi riided :)

Heia :)

Olen oma kaalukaotuse ajal hakanud tunduvalt rohkem kandma kleite. Varem oli küll  üks periood, kus kandsin tihti seelikuid, aga see oli tingitud pigem sellest, et kõik püksid olid kitsaks jäänud ja need olid ainukesed asjad, mis selga läksid :D

Aga praegu olen jah hakanud jubedalt igatsema kleite ja kõrgeid kontsi... No tellija, nagu ma olen, tellisin siis endale kolm kleiti ja paar paari kõrgemaid kingi :D Kingad on kahjuks tiba suured, aga kuna on selline hea kujuga king, siis vast saan käidud (kui just pikali ei kuku, sest need on minu esimesed 10+cm kingad). Aga kleidid.. No kõik lähevad selga, aga arvestades minu "kaks last sünnitanud keha", siis muidugi tahaks, et kõhust oleks veidi vabamalt. Seega on jälle motivatsioon täiega laes, et trenni teha ja söömist kontrollida :) Ega kleidil ei saa lasta siis niisama riidepuul rippuda ;)

Tegelikult tuli see "kleiti-mahtumise-motivatsioon" juba paar päeva tagasi peale. Seoses sellega võtsin käsile kaks challenge´it.
Alustasin nendega pühapäeval, seega täna on viies päev juba :D
Kusjuures eile oli hästi kiire päev ja no absoluutselt ei jõudnud trennini. Seega oli õhtul jube hea avastada, et see oligi kava järgi puhkepäev :D :D

Siiani on tegelikult väga talutav seda teha, aga arvan, et paari päeva pärast ma enam nii ei arva:D no kükkide pärast ma VEEL ei muretse, aga alates 10.päevast läheb kõhuga küll raskeks.. AH jaaa, lisaks nendele challenge´itele võtsin oma graatsiaketta ka tolmu alt välja ja üritan sellega ka vähemalt 5 minutit päevas teha selle erandiga, et kui kükkide ja kõhulihastega on puhkepäev, siis on ka keerutamises vaba päev.

Aga tegelikult oli kleite proovides hea avastada, et mul on tagumik tekkinud :D Kui enne oli selline ühtlaselt algav mägi, mäetipp ja ühtlaselt lõppev mägi, siis praegu on ikka tunduvalt parem seis. Mulle pole tegelikult enda tagumik kunagi meeldinud, aga praegu (eriti lihaseid pingutades) on juba täitsa ok :)

Söögi koha pealt üritan praegu lihtsalt kogused paika saada ja hoida eemale asjadest, mis mulle ei sobi ehk maiustused, teravilja (eriti nisujahu ja välja arvatud tatar) tooted, piim (piimatoodetest mõningaid asju tarbin), jms. Tegelikult avastasin jällegi, et jube raske on ikka söömist normaalsesse rütmi tagasi saada.. Kui olen jälle nädal-kaks normaalselt söönud, siis imestan, et kuidas ma sain küll teisiti süüa :D Igatahes täna oli hommikuks täidetud paprika (räägib kunagine paprika vihkaja) ja lõunaks kana juurviljadega. Puuvilju on ka varutud, kui suhkruvajadus välja peaks lööma.

Veidi tegelikult andis motivatsiooni lisaks ka eilne "kaalul on rohkem kui elu" saade. Ei hakka pikalt heietama, et kui laisk neiu oli, nagu enamus kommentaarid üle FB  hommikul olid, aga mõtlema pani see saade küll. Olgugi, et ma ei arva, et oleks õige pettunud olla, kui oled 2 kuuga kaotanud 12 kg, aga siiski 19kg aastaga korraliku töö korral on veidi vähe ikka.. See paningi mõtlema, et minul saab tegelikult umbes-täpselt märtsi lõpus aasta korralikumat toitumist ja trenni täis ja palju kilosid mul siis näidata on? Väike häbi tuli peale... Ok, 20 kg on olemas aga vahepeal kätte saadud -25kg on jälle käest libisenud. Seega mõtlesin, et kui nüüd ilusti-kenasti tubli olla ja sihti silme ees hoida, siis märtsi lõpuks võiks saada -30kg kätte. See tähendaks kaalul numbrit algusega 7 :) EI ole ju ületamatu, eks :P

Selle mõttega lähengi nüüd sätin end riidesse ja lähen lastega väiksele jalutuskäigule :) Minge teie ka!

Comments