kadunud hing annab endast märku :)

Heia,

suured vabandused ette ja taha, et pole siin endast märku andnud. Seda võib mõista kaht pidi - kas mul ülimalt kiire või asjad ei lähe just kõige paremini. Ausalt, mõlemad on seekord õiged variandid. Aeg lihtsalt kaob kuhugi ja kui õhtul on soov siia midagi postitada, on kell juba nii palju, et väsimus lihtsalt saab võitu soovist. No ja kiire elutempo juures on vähe aega kokkamiseks, seega on söömine olnud ülimalt kaootiline (mida on näha ka mu kaalu numbrist...pfffffffff....).

Aga kuna osalen nüüd selles jooksuvärgis, siis selle jaoks ma olen sunnitud neljapäeva õhtuti aega võtma ja tegema väikseid nädalakokkuvõtteid. Neid võite lugeda siit: http://viljandijarvejooks.ee/wordpress/treenija-blogi-maris/   Samuti näeb endomondos mu trenne (kui sõber oled).
PS! jooksin neljapäeval 7km :D küll intervallis aga siiski :)

Ja järgmisest nädalast läheb elurütm veidi paremaks,.. olen õppepuhkusel ja tegelen oma lõputööga (ajee, äkki isegi varsti jõuan filmimiseni :D). Üritan siis veidi aega näpistada ka teie kursis hoidmiseks :)

Nüüd lähen aga pessu ja siis maale lapse sünnipäeva tähistama. Tegime üliägeda tordi (no lapsed tegid :D). Panen teile pildi ka :D


Comments