mul on uus ratas :D

Heia :)

Jälle mitmed päevad vahele jäänud, aga no nii nii kiire on koguaeg. Kahjuks pean tõdema, et blogi kahjuks jääb prioriteetide paika panemisel viimaste hulka hetkel ja seetõttu ongi ka postitusi vähemaks jäänud. Aga täna on jälle midagi uut ja huvitavat kirjutada :)

Esiteks mainin ära, et olen omadega veidi jännis trenni koha pealt. Nimelt suutsin rahvatantsus oma jala nii haigeks väänata või painutada, et säär on valus juba ligi nädal. Njah, ühtteist üritan ikka teha, aga asi pole ikka see, mis terve jalaga trenni teha.... nuuks, täitsa kurb on isegi seepärast, sest viljandijooks ju kohe kohe tulemas ja ma nüüd nii nirus seisus..

Aga lähme siis rõõmsa uudise juurde. Nimelt mu kullakallis sponsor (ehk siis mees) käskis mul vana ratta maha müüa ja ostis mulle uue :) Ja see ratas on ikka super hea ! Saime täna kätte ja sain kohe ka prooviringile minna. No ma kohe armusin sellesse rattasse, nii et ärge imestage kui  lähiajal palju rattasõidu trenne endomondos näete :D :D

Muus osas on elu ikka samasugune... Maadlen ööd ja päevad oma lõputööga. Edusamme on märgatavalt aga eks kahtlus lõpetamise suhtes on kuni töö kaitsmiseni :D Tööl ka praegu ülikiired ajad. Nii et igapäev ongi hommikust õhutni enamvähem minuti täpsusega ära planeeritud. Ah jaa, lisaks on lapsed ka haiged... Oi vaba aeg, kuidas ma igatsen sind....

Ühes mõttes on isegi hea, et mul nii kiire on.. Mida kiirem mul on, seda vähem mind häirib, et olen jätkuvalt ühel inimesel hambus (no võiks juba aru saada, et ma pole nii huvitav inimene, et mind elu lõpuni taga tõmmata). Ausalt, kuigi vahel viskab ta mul nii üle, siis enamus aega suhtun ma juba kaastundega tema katsetesse mind maha tehes end heas valguses näidata.. Kahjuks teeb ta selle kirumisega endal vaid marki täis. Aga  ise teab, mis teeb :)

Lähen nüüd toimetan veel enne kui magama peab minema.. Õhtu saabudes peab tõdema, et siiski ei jõudnud päeva jooksul nii palju tehtud kui oleks tahtnud.. Samas oli jällegi väga produktiivne päev, nii et lootused päeva suhtes olid vist lihtsalt üle reaalsuse piiri :) Homme jälle, tänaseks aju juba puhkab ;)

Comments