viimase kuu tegemised

Hei!

Pole jälle sada aastat siia oma nägu näidanud.. Mul lihtsalt ei ole seda vaba aega, et tulla kirjutama ja mõttega asja juures olla.. Luban, et juuni algusest satun siia tihedamini ja hakkan ka vähe asjalikumat infot ka jälle jagama :D Seega, kannatage mai kuu veel ära eks ;)

Vaatasin, et täna on viimane aprill.. esimene mõte oli, et nagu mis mõttes??? Alles oli see esimene aprill ja mõtlesin, et maa ja ilm veel aega mai kuuni.. aga jah, aeg kaob ikka metsiku kiirusega....

Mis ma selle viimase kuuga olen saavutanud? No tegelikult on see olnud selline paigal seismise kuu.. Kaaluliselt ei ole midagi saavutanud, trenni olen normaalses tempos edasi teinud ja palju on olnud aega, mis on kulunud arvuti taga koolitööd tehes. Ühesõnaga üks paras stressipomm on see kuu olnud... Ilmselgelt sellest ka kaalul seis (no ma olen stressisööja, mis teha.. ausõna üritan sellega hakkama saada agaa.. edasist juttu teavad vist paljud isegi).

Trenni koha pealt oli muidugi vahepeal üks 3 nädalat jooksmise ja kõndimise koha pealt väga harvade trennidega auk. Jätkuvalt on see jalg siis mulle vastutöötaval seisukohal.. NO ei saa seda ma korda, tee mis tahad.. Muidugi on olemine ja PALJU parem, et saab juba joosta ja värki, aga õhtuks annab tunda ikka. Vahepeal juba kahtlesin sügavalt, kas ma üldse sinna Viljandisse jooksma lähen, aga hetke seisuga võib öelda, et homme näeb mind siiski lippamas (ehh, pigem vist lönkimas, aga oleme optimistlikud ;) ) ümber Viljandi järve!

Tegelikult veel söömise kohta. Ma vaikselt tegelikult hakkan reele tagasi saama ka ikka. Võtan rahulikult ja ei hakka üle rabelema, sest siis tuleb stressi ainult juurde ja ütleme ausalt: mu srtressianum on niigi juba üle ääre ajamas!!! Seega, nagu ütlesin, võtan rahulikult, jälgin veidi enam mida söön ja hoian eemale rämpstoidust :) Ma arvan, et sellest hetkel piisab. Kui koolitöö kaelast ära, siis asun ka selle söömise korrigeerimise "projekti" juurde vähe tõsisemalt :)

Vot sellised lood ongi praegu :) lähen nüüd teen hommikusöögi valmis ja siis on aega umbes-täpselt 2,5 tundi koolitööd teha enne kui tööle hakkan minema. Ja täna ma trenni ei tee! Puhkan ja kogun homseks energiat, sest seda läheb väga vaja.


Comments