Virtuaaljooks

Hommikust,

osalesin eile sellisel üritusel nagu III Virtuaaljooks. Tegu on jooksuvõistlusega, kus saad ise valida koha ja aja jooksmiseks aga sul peab olema mingi tehniline vidin, mis maad ja kiirust mõõdab. Siis edastad tulemused korraldajale ja voilaa, ongi võisteldud :)

Mina osalesin 5km lõiguga, aga oli võimalik valida ka pikemaid maid jooksmiseks. Igatahes tegin enda 5km aja rekordi :) kuigi algul plaanisin joosta ikka staadionil selle maa, siis otsustasin ikkagi valida selle lõigu, mida mööda maale jooksen. Ilm oli ka väga hea. Ühesõnaga hea jooks oli :)

Lisaks jooksmisele sai eile üldse hästi palju õues olla. Kuigi päris kõva tuul oli lõunaks tõusnud, siis tegelikult oli täitsa soe. Nagu öeldakse - pole halba ilma, on vale riietus ;) Täna vist nii head ilma kahjuks ei tule..

Täna üritan siis pikema jooksu jälle teha. Plaanis tund ja 30 minutit aga eks ma vaatan kuidas ilm on ja kuidas jaksu. Eile mõõtsin üht ja teistpidi ümberkaudseid teid, et mis pidi oleks kõige mõtekam joosta. Lõplikku marsruuti ikkagi ei suutnud välja valida :D Eks tunde järgi lähen, et kuhu jalad viivad :)Comments