SEB Maijooks 2014

Nii! Täna sai siis käidud Tallinnas. Minu puhul võib öelda, et jälle :-D Käisin maijooksul. Kuna jalg ei ole siiski veel parimas vormis, siis otsustasin vaadata täpselt enesetunde järgi kas jooksen, kõnnin või teen natuke mõlemat.

Hommik algas väga varakult. Olin juba kuue ajal üleval. Käisin pesemas ja tegin putru. Olen arvamusel, et selliste raskete päevade puhul on see ainuõige toit. Peale söömist ja riiete valikut, panin end riidesse ja läksin rongi ootama. Jõudsin endale kohaselt muidugi rongijaama liiga vara aga õnneks oli hea soe hommik.

Edasi sõitsin paari tuttavaga koos Tallinna. Seal võtsime takso ja läksime lauluväljakule. Sinna jõudes võtsime kõigepealt oma numbrid välja ja siis vaatasime veidi ringi. No tegelikult mina eriti ringi vaadata ei jõudnud, sest nägin myfitnessi reklaami. Seal seisis, et nad teevad tasuta kehaanalüüsi. Muidugi oli mul vaja sinna pikka järjekorda vaja seisma jääda.

Peale pikka ootamist sain lõpuks löögile ka. Tulemustest kunagi hiljem ;-)  Aga sain aru, et need odavad kehaanalüüsid pole ikka üldse nii täpsed. See selleks. Peale analüüsi käisin ostsin endale maasikaid, et päris tühja kõhuga starti ei peaks minema.

Mingi hetk tuli hakata juba starti minema. Seal oli väike soojendusvõimlemine ja stardipauk kõlaski. Kuna rahvast oli metsikult palju, siis mingit tempot ei saanudki teha. Mulle see sobis. Kuna jalg oli ok, siis otsustasin ikka jooksu kasuks. Vähemalt osaliselt.

Kuskil enne kolmanda kilomeetri märget oli joogipunkt. Seal tegin veidi kõndimist. Järgmine kõnnipaus tuli siis, kui metsatuka vahelt järsku täispäikese kätte jõudsin. No päike tõmbas kergelt pildi ees häguseks ja otsustasin veidi kõndida ja energiat koguda. Jalg oli veel täitsa ok.

Umbes samas rütmis jätkus terve jooks. Kui vähegi kannatas, siis jooksin. Kui jaks hakkas otsa saama, siis kõndisin väheke.

Lõpuajaks sain 52:09. Olen ise väga rahul, sest pole ju jooksnud sada aastat ja jalg on ka väga niru olnud. Täna jalg oli isegi väga hea arvestades viimase kahe nädala seisu.

Peale jooksu sain joogi, kohupiima (:-D) ja kinkekoti. Ahjaa, üks kakuke ja külmsupp oli ka! :-) Sõin supi ära ja siis läksin vahetasin riided.

Peale seda tegime linna peal väikse tiiru ja ma ostsin lastele hunniku riideid suveks :-) Ega igapäev H&M poodi ei saa ju :-D  Siis läksime rongijaama ja rongiga koju. Selline tore jooksupäev mul täna oligi ;-)

PS! selliselt lehelt nagu sportfoto.ee on ikka väga hea pilte otsida. Praegu tegin väikse koopia lihtsalt aga ootan ära, kui kõik pildid üles laetud, siis peab ühe tellimuse ka sealt tegema;)


Comments