sõrmed ja varbad risti :)

Hommik,

olen mitu hommikut juba viie ajal üles ärganud ja enam magama ei jää.. Ei tea, kas närv hakkab sisse tulema või lihtsalt uni saab otsa :D Igastahes on täna-homme väga väga olulised päevad. Täna saan oma retsensiooni kätte ja homme hommikul hiljemalt 9.15 pean olema platsis kaitsmisel.. Ma olen esimese grupis ka, nii et saan kohe hommikul kaelast ära selle suure asja :) Õnneks on õde nõus sõitma, nii et ma ei pea vähemalt ise roolis olema.

Üritan hullult sisendada endale, et ma saan hakkama ja ma tunnen oma tööd jne. Samas, kes on kaitsnud mõnda lõputööd, teab, mis närv võib sisse tulla :D Kui retsensioon on ok, siis vast tõmbab veidi närvi tagasi aga kui sealt midagi halba tuleb, siis olen küll homme paras närvipundar.

Nädalalõpp tuleb ka veidi kiirem (järvamaa laulu- ja tantsupidu ja meheõe sünnipäev). Seega esmaspäevast võib mind siin jälle tihedamini kohata, sest esmaspäevaks on lõputöö tulemus teada, tööl ka enam õppetööd ei toimu ja olen täiesti vaba hing (loodetavasti, nii et sõrmed-varbad risti, eks), et keskenduda mõned kuud endale ja oma kehale ;)


EDIT: JEiiii, retsensioon oli päris hea. No igastahes kõvasti parem kui lootsin :) Enamus punktides olid A ja B hinded ;)

Comments

 1. Tubli :)
  Palju edu sulle homseks :)

  ReplyDelete
 2. Aitäh :-) eks ma üritan kuidagi selle 15 minutit piinamist ja kuni 24 ootusärevust ära kannatada ;-)

  ReplyDelete
 3. Lugesin FB, et said B, seega olid väga tubli :) Palju õnne lõpetamise puhul :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, olen ise väga rahul, sest enamus kaitsjaid tehti ikka päris maa tasa.. Õnneks mina polnud üks neist :) Nüüd on kohe hea vaba olla :D

   Delete

Post a Comment