tasa ja targu...

Hei,

Mõtlesin, et annan endast väheke märku vahepeal. Seis on hetkel suhteliselt niru. Jooksmise mõttes siis. Jalg annab veel päris kõvasti tunda ja Maijooksu suhtes on tunne suhteliselt niru juba. Tundub, et sellest tuleb jooksmise asemel suht kõndimise üritus :( No nädalake on veel aega küll, aga olgem ausad, viimase kuu aja jooksul on jooksu ikka häbematult vähe olnud ja ei saagi loota, et sellest mingit kerget jooksu tuleb. Aga üritusest ei loobu. Läbin kasvõi kõndides, aga läbin :)

Kui trenni koha pealt on seis niru, siis söömise poole pealt olen end leidmas jälle :) Kuna stress on jätkuvalt suur, siis rõhk on peamiselt normaalsetel toidukordades ja -kogustel. Eesmärk hetkel ei ole kaalu langetada, vaid hoida toitudes tervislikult. Seda olen nüüd kaks nädalat suutnud teha. Jeiii! Olen aru saanud, et ei ole mõtet sellisel pingerikkal ajal suure hurraaga asjadele kallale "hüpata". No ei tule sellest midagi head... Aga vaikselt, tasa ja targu on edusammud ikka tulemas ja võin öelda, et suuremad isud olen suutnud kontrolli alla saada.

Õnneks ei ole kaugel see aeg, kus stress ja pinged on selja taha jäetud. Praeguseks võin vist öelda, et lõputöö on põhimõtteliselt valmis ja mängud ka lõpuks töötavad normaalselt (lisan, et mu lõputöö teema on selline, et koostasin arvutipõhiseid õppemänge) :D  Juba praegu on super tunne saavutatu üle, sest kuigi enda valitud lõputöö teema on alati mulle meeldinud, siis vahepeal kirusin end maa põhja, sest no annab ikka arvutivõhikul leida endale teema.. Aga tehtud sain (muidugi paljude abiga). Tegelikult päris valmis ta veel pole, sest mul üks väga tark ja tubli sõbranna oli nõus (pooleldi sunniviisiliselt siiski :D) mu töö õigekirja kontrollima :) Kui see ka tehtud, siis läheb töö printimisse ja järgmine teisipäev lähen viin Tartusse ära!

Ja siis jääb veel kaitsmine.. Seda ma kardan tegelikult veel rohkem kui töö tegemist :D Ma ei ole kunagi olnud hea esineja. Veel vähem selliste ülitarkade inimeste ees, kes teavad mu lõputöö teema valdkonnast kõike ja rohkemgi... Oi jah, see saab olema eriti raske, eriti kuna meil on posteresitlus. No mis pagana asi on posteresitlus?!?!?! Kui kellelgi on aimu või kogemust sellise asjaga, siis võib mulle muljeid jagada :)

Aga nüüd lähen väiksele ratta tiirule, aitab küll tagumiku laiaks istumisest ;)


Comments

 1. olen aru saanud, et igasugune kardinaalne muutus on ajutine. Samm-sammult ongi õige kõike seda teha

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ega jah. Loodan lihtsalt mai lõpuks nii kaugele jõuda, et kui kogu stress (ehk lõputöö) on kaelast ära saanud, siis suudan minna edasi (või peaks ütlema tagas?!?) ka kaalulangetamise juurde. Hetkel asi toimib, isug on suhteliselt minimaalseks jäänud ja tunnen, et teen õiget asja :)

   Delete
 2. https://tudengiveeb.ee/et/esileht/toeoeturule-sisenemine/21-oppimine/esinemine-ja-selleks-valmistumine/68-kuidas-oma-toeoed-postrina-esitleda

  Posteresitlus ongi et paned põhipunktid ühele lehele ja selle põhjal räägid :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh lingi eest :) Eks ma kuidagi pean üritama selle ära teha.. Uhh, viimane pingutus :)

   Delete

Post a Comment