Üks linnuke kirjas :)

Heia :)

Käisin täna Tartus ja viisin oma lõputöö ära.. Siinkohal peaks suur aplaus kostma, sest sain oma üllitise ikka õigeaegselt ära viidud :)Nii et üks linnuke on kirjas :)  Eks tegelikult siin viimane nädal oligi suhteliselt kindel tunne aega jõudmise suhtes aga enne seda olid närvid ikka päris pingule venitatud selle teema koha pealt.. Aga kõige tähtsam on, et selle töö ka nüüd ära kaitseks.. Oeh, saaks selle teise linnukese ka kirja, siis oleks kohe lust ja lillepidu see olemine!

Aga kuna Tartusse igapäev ei satu, siis tegin seal muud tarka ka... Ehk siis šoppasin :D Sai varutud endale head-paremat süüa, mida vaja ja kinesioteibi ostsin ka ära. Kaua ma seda jalga valutan, onju ;) Panin kohe koju tulles teibi peale ka. Kuigi minu valu kohta leidsin kaks erinevate teipimise viisi, siis teengi katsetus meetodil, et kumb parem on. Praegu tundub küll jalg väga ok (aga eks siin väheke platseebo efekt asjal, sest usun, et see teipimine mõjub).

Lisaks enda asjadele ostsin lastele Wii konsooli :D Tegelik mängu ostmise põhjus oli hoopis milleski muus, kui et lapsed mängida saaks. Kuna poeg mul selline suur laps ja vajalik lisaliigutamist, siis mõtlesin, et läbi nende mängude ta veidike liigutabki end rohkem (praegugi siin laseb mul vibu kõrval :D). Muidugi pole see mingi sport aga siiski parem ju kui arvutimäng, või mis?

Tegelikult, olgem ausad, oli väike isu endal ka neid mänge mängida :D Päris võhmale võtavad ikka kui suure huviga asja teha ja täitsa võtab ikka hasardi sisse kui vaja midagi võidu peale teha :D :D Nii et win-win olukord kõigi jaoks.

Tegelikult üks väike asi on veel, aga sellest kirjutan millalgi nii kuu aja pärast ;) Praegu veel ei räägi :P Nii et praegu jälle nägemiseni (või noh, kirjutamiseni oleks vist õigem väljend siia) :)

Comments