#100 blogipäeva 5/100 - mõni mõte jääb kohe kummitama (terviseblogijate kokkutuleku mõte)

Hommikust,

nägin täna öösel üht unenägu. Kindlasti oli asi ajendatud sellest, et olen peas mõlgutanud kaua mõtet, et võiks korraldada terviseblogijate kokkutulek. Selle mõtte pakkus Kiku kunagi ammu välja oma blogis. Minu meelest mõttel on jumet ja kuigi üks blogija, keda oleks seal tahtnud näha, ei ole praegu Eestis (Heidit mõtlen muidugi), siis arvan siiski, et võiks sellise ürituse ära teha.

Igatahes nägingi unes seda kokkutulekut. Seal oli nii palju neid, kelle blogisid jälgin ja loen. Unes oli üritus päris lahe ja ma kohe hommikul siis pommitasin Kikut ka, et kas ta on seda mõtet edasi arendanud. Tegelikult ju oleks suvel seda kõige parem korraldada. Aga selleks peaks olema mõned eestvedajad, kes asja korraldaks, organiseeriks, reklaamiks (sest olgem ausad, minusugune väike blogija seda üles ei reklaamiks. Siin on vaja kedagi suuremat, näiteks Elari abi :D ).

Nii et kui kellelgi on huvi asja korraldamise vastu, siis võiks asja ette võtta. Arvan siiski, et eestvedajad peaks olema veidi tuntumad tegelased, aga ma oleks hea meelega nõus olema tausta meeskonnas ;)

Sellise mõttega tänast päeva siis alustasingi. Nüüd hommikust sööma ja ehk tuleb mõni hea mõte ka, mida õhtul teha :D Seni olen veel õhtuste plaanideta.

Comments

 1. Hei! Ma olen juuli keskel Eestis, nii et teeme ära!! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. no see oleks siis super õige aeg sellise ürituse tegemiseks. Ise olen küll juuli keskel just nädal aega kodust eemal, aga kindlasti annaks aegu klapitada, et enamustele sobiv oleks :)

   Delete
 2. Nii hea idee. Tore oleks reaalses elus näha inimesi, kelle tegemistele netis kaasa elan :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma ise loodan ka väga, et idee teoks saaks :)

   Delete

Post a Comment