#100 blogipäeva 7/100 - homsest siis bootcamp :)

Hei!

Täna on kuidagi eriti uimane päev. Pidin hommikul jooksma minema, aga ei olnud jõudu kuidagi kohe üldse. Käisin siis hoopis kõndimas, kuigi tegelikult tuli nii mõnigi jooksusamm ka sisse, sest muidu poleks lastele (kes olid ratastega) järgi jõudnud :D Kõnni lõpuks tundsin, et ega ma poleks jaksanud täna eriti joosta. Loodan siiski, et õhtuks läheb paremaks olemine ja õhtul saan ikka jooksu ära teha. Tahaks ikka nädalas 3 korda jooksurajale jõuda ja see nädal ju laupäev on täiesti täis organiseeritud juba ja piisavalt sportlik päev. Lähme oma rahvatantsu rühmaga tuld saatma :) See toimub türil, kuhu on siis umbes 30 km. Seega ma hull mõtlesin, et ma ikka sinna sõidan ka rattaga, mis ma ikka sellest autoga kohale tassin. Aga seda muidugi tingimusel, et vihma ei saja ega tuul ei mölla :) ja kui ikka jaksan, siis üritaks tagasi ka rattaga tulla :D Aga eks see ole näha laupäeval kui edukalt mu plaan täitub või ei täitu üldse.

----

Vahepeal on kätte jõudnud õhtu ja olen jõudnud oma tänase peamise jututeemani ka :D Tahtsin kirjutada, et homsest siis hakkab see Kristel Koitla poolt juhitav bootcamp! Ajee, sain juba toitumise- ja treeningkavad ka kätte (mis ausalt öeldes esmapilgu järgi tundusid rohkem minu maitse kui Kalmus, aga eks me näe;) ). Homme siis hakkan kohe eriti tubliks ja eks valgustan teid ka vahetevahel kuidas selle asjaga mul läheb. Homme muidugi kohe selline päev, kus lähen õhtul kodust ära aga see tähendab lihtsalt seda, et trenniks tuleb leida aeg enne seda :)

Täna mõtlesin, et luban endale veel viimase jäätise :D No tee mis tahad, aga suviti olen ma nagu jäätise narkomaan. Aga aga, ma juba üritan leida sellele ka lahendust. Nimelt lähen uurin kas meie kohalikus poes müüakse seda mahlapulga tegemise alust. Kui jah, siis hakkan endale tegema puuviljast mahlapulki :D Hea ja tervislik ju. Lisaks mind on nii lihtne selliste alternatiividega ära petta. Leidsin juba mitu "retsepti" ka nende mahlapulkade tegemiseks (kui saab retseptiks nimetada marjade purustamist ja külma toppimist :D ).

Nüüd siis lähengi jalutan poodi. Peale 30 km-t rattaga ongi vaja veidi jalgu venitada ühe kõnniga ;)

Comments

  1. Väga äge, et osutusid üheks väljavalituks K.Koitla poolt :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. tead, ta lõpuks võttsiski kõik soovijad ja tegi kaks gruppi.- need, kes saavad kohal käia ja teine grupp, kes ei saa. Aga ma olen väga rahul jah, et sain ikka ;)

      Delete

Post a Comment