#100 blogipäeva 8/100 - minu lemmikblogid

Heia!

teate, ma olen tänast postitust sada korda alustanud ja ära kustutanud. Mõte nagu on millest kirjutada tahan, aga ei taha tunduda kuidagi halvustav või midagi.. Kuna ma eile õhtul (nagu ikka õhtuti) lugesin jälle blogisid ja mitu asja hakkas silma, siis tahtsin neid veidi lahata. Samas teades juba ette, et siis ma tundun mõnele (just ehk noorematele) eriti ülbe ja üleolev, siis mõtlesin, et teen hoopis teistmoodi tänase postituse. Toon välja hoopis need blogid, mida ma kõige tihedamini loen. Ütlen juba ette, et nimekiri pole lõplik  :)

Number üks blogi on alati Heidi blogi. Miks? No see blogi on vist tõesti, mis ei vaja põhjendamist. Heidi on lihtsalt minu meelest Eesti kõige parem terviseblogija ja punkt!

Veel meeldib mulle väga Henry blogi. Ta küll viimasel ajal väga palju terviseteemadel ei ole kirjutanud, aga ootan ta postitusi alati huviga. Superhea huumori meelega ja sõnaseadmise oskusega inimene. Soovitan soojalt ka ta iseablogi lugeda:)

Täitsa värkselt on mu lugemise nimekirjas Miina blogi. Teatud asjad leidsin endaga ühised olevat ja nii ta õhturutiiniks saigi ;)

Viigi blogi loen ka! Esiteks muidugi tuttava blogi on juba omamoodi huvitav lugeda, aga tema elukogemus toitumise koha pealt on suur ja tasub uskuda, mida ta kirja paneb:)

Siis on mitmed jooksublogid, mida jälgin. Kõige parem on minu meelest Gätly blogi, aga jälgin ka pidevalt Kätu ja Annaliisa blogi.

Lisaks eelnevatele on mu blogiõhtute nimistus Margiti , Elari, Stella, Liina, Kiku, Hiie-Liini, Kaili ja Paula blogi.

Tegelikult on veel blogisid, mida lappan nii kord nädalas või vahel ka tihedamini, aga no kõike ka välja ei jõua tuua eks:) Aga kui sa tead mõnda väga head tervise- või trenniblogi, siis pane mulle siis kommentaarina kirja ja ehk saan veel miskit head endale lugemiseks ;)

Comments

 1. Nii armas :) Atäh Sulle heade sõnade eest, Maris!!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Palun, palun :-) usun, et mu arvamust jagavad paljud lugejad.

   Delete
 2. Nii tore, et kellelegi ometi minu kirjutatu meeldib või vähemalt keegi loeb seda :D
  Terviseradadel kohtume ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tore teada saada eks;-) usun et sul neid lugejaid tegelikult ikka päris palju.

   Delete
 3. väga armas, et sa mind meeles pead. Pean sinu tegemistega end ka ikka kursis. Ei loe paljusid, kuid loen neid, kellega sarnased mured ja rõõmud. Tule jälle :)

  ReplyDelete
 4. Nii tore on näha, et terviseteemalisi on blogisid on nii palju tekkimas. Suuresti lähevad küll tänusõnad vist aastavahetusele, aga siiski :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tore on see küll, et on päris palju lugemist juurde tekkinud. Sinu blogi avastasin ka just paar päeva tagasi :-)

   Delete

Post a Comment