#100 blogipäeva 9/100 - lihasvalu

Õhtust!

Kell on järsku nii palju saanud ja väike oht on mitte jõuda tänasesse päeva oma postitusega. Aga siis tuleb kiirelt oma mõtted kirja panna ja viuh postitus teele saata :)

Täna mõtlesin, et kirjutan väheke oma targast "katsetusest". Nimelt üleeile mõtlesin ka siis proovida seda igas grupis kiidetud booty shake videot. No tegin selle 10 minutit läbi ja nagu polnudki midagi. Võtsin siis teise video ka otsa (oli vist selja jaoks). Njah, ka peale seda oli nagu olemine suht ok.. Veidi higiseks sain aga ei pidanud seda just eriliseks trenniks.

No ja siis jõudis kätte õhtu :D Alguses tuli seljalihaste valu.. Oi, see on rõve :D Siis küljed, kõht, reied... Magama jäädes oigasin juba iga liigutuse peale. Hommikust ma ei hakka parem üldse rääkima :D :D Õnneks sai eile hommikul üks teine trennikava läbi tehtud ja õhtul kõvasti (minu jaoks ikka meeletu kilomeetrite hulk) rattaga sõidetud ja see veidi aitas.

Täna hommikul oli keha ikka veel eelmise päeva lihasvalust  ja rattasõidust väga väsinud ja võtsin plaani täitsa trennivaba päeva. Kuni lõunani oli ikka väga väss olla ja tahtsin juba magama keerata, aga mingi hetk kadus väsimus kehast ja õhtul juba mõtlesin, et ehk võiks ikka ühe rattaringi ära teha :D Aga siiski ei läinud/lähe, sest homme jälle see ligi 62km ots vaja teha (jaa, ma olen imelik, et rattaga sõidan esinema).

Kuigi olemine oli pea kaks päeva selle video järgi "tõmblemise" tõttu kehv ja liigutamine raske, siis tegelikult on see lihasvalu ikka üks äge tunne :D Kunagi ehk võtan end kokku ja üritan seda pikemalt ka teha, aga hetkel muud prioriteedid trenni koha pealt ;)

Näed sa, jõuangi ehk tänasesse päeva ja ei jää veel päeva vahele selles 100 blogipäeva katsumuses! Jess :)
Ilusaid unenägusid kõigile !

Comments