Suveplaanid

Hommikust :)

Kuigi lubasin nädala alguses juba oma edasisi plaane valgustada, siis juhtus nii, et nende viimaste päevade jooksul olen arvuti ligi jõudnud tõesti loetud korrad. No vaba aja kohta on mul ikka meeletult tegemist olnud :D Aga täna siis esimene veidi vabam päev ja otsustasin algust teha oma suveplaanidega. Nagu varemgi maininud, siis sellest suvest kavatsen võtta viimast, et saavutada oma eesmärgid, mis on seotud minu endaga. Siinkohal ei mõtle ma vaid keha arendamist. Suur osa on ka sellel, et ma saaks enda mõtlemise korda (mitte, et ma hull oleks või midagi :D).

Niisiis keha arendamistööga alustasin täna! Võtsin hommikul kõik mõõdud-kaalud ja otsustasin, et igapäevaselt pean ära tegema ühe variandi neljast: kas 10km rattaga, 10km kõndimist, 5km jooksu või jilliani/kalmuse tubase treeningkava. Vabad päevad võtan vastavalt oma enesetundele aga loodan, et neid ei tule rohkem kui 2 päeva kuus. Selles suhtes, et kõndimine ongi sisse pandud nö puhkepäeva eest ja ei ole ju vajadust teha päevi, kus lihtsalt oleskled voodis ;)

Ja kuna juba ära mainisin Kalmuse kava, siis ütlengi ära oma väikse saladuse, mida nii kuu aega tagasi tegin. Tellisin endale Kalmuse toitumis- ja treeningkava ära. Siiani ma pole jõudnud veel seda täies mahus täita. No lihtsalt olid tähtsamad prioriteedid. Seega hakkan ka tänasest seda täitma. Loodan, et suudan 100% ulatuses seda täita aga pead andma ei hakka, sest tihti on söömisi kodust väljas ja üritusi (näiteks kohe reedel kohe mitu üritust ühte päeva koondunud). Leian, et pole mõtet üle ka pingutada ja suvi on eelkõige ikka nautimiseks!

Hakkan igast võimalikust toidukorrast pilti ka tegema ja neid lisan oma postitustesse. Sellega seoses küsimus: Kas on keegi huvitatud, et ma teeks eraldi postitusi oma päevastest toitudest? Mõtlesin küll, et postitan toidupildid instagrammi (tegin ka sellise uhke värgi endale :D) aga kui keegi tahab, siis võin teha nädalas korra ühe postituse, kus on nädala toiduideed lahti kirjutatud (Kalmuse kavas on ette antud toiduainete kaalud ja toiduained, mis peaks toidus olema. Mida nendest kokku keerad, on enda fantaasia küsimus).

Ühesõnaga kuna muud prioriteedid on kadunud, siis sean nüüd esiplaanile iseenda :) Hakkan iganädalaselt teada ka andma, kuidas cm-d liiguvad ja ka kaalunumber (kas siis üles-alla või on kangekaelselt paigal :D )

Hetkel aga torman jälle oma planeeritud tegevusi tegema :P

Comments

 1. Söögiideed kuluvad alati ära ja mulle meeldib just näha mida ja kui palju inimesed toituvad :D mis huvitavad ideed on ja vb saab isegi mõne nipi nii juurde, seega pooldan iganädalast postitust ;)

  ReplyDelete
 2. iganädalane postitus oleks tõesti hea. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sellest nädalast toidupostitust tegema ei hakka aga esmaspäevast on söögid kirjas ja kõigile lugemiseks. ;-)

   Delete

Post a Comment