vihma sajab, kõik ujub....

Hommikust!

Kuna nüüdseks olen nädal aega üritanud kava järgida (no olgem ausad, sellest pole veel hetkel suurt midagi välja tulnud :D ), mõtlesin väikse ülevaate teha, kas siis midagi muutunud ka on.

Ma ei oodanud sellest nädalast suuri muutusi, sest söömine on olnud alla igasuguse arvestuse. Kõike kirja pannes on tõesti tunne, et elan kui jooksurattas. Kodus oleku aega on ikka niivõrd vähe olnud (ja nädalavahetus tuleb samasugune). Tuleb hakata end harjutama söökide kaasa tegemisega või vähemalt toorainete kaasa varumisega, kui kuhugi minek. See vist ongi mu kõige nõrgem külg, et ma ei oska ette mõelda, mida võiks teha ja mida selle jaoks ette varuda kappi.

Tulemused siis: Selle nädalakesega on läinud alla 1 kg :D ja ümbermõõtu vähenes veidike rinnast, kõhust ja reiest :D Seega väga rahul nädala tulemustega! Ootan huviga, mis tulemused siis on, kui ma tõesti täpipealt kava järgin :)

No ja trenn.. Kuigi ma plaanisin nii, et igapäevaselt saaks oma ettepandud eesmärgi täidetud, on vihmased ilmad mul kõik ära rikkunud. Üldiselt olen selline "ilmast sõltub tuju" inimene ja kui näiteks eile sadas päev otsa lahinal vihma, siis no ei tulnud sellest trennimõttest midagi välja :S

Aga selle eest suutsin üks päev end ületada ja sõitsin lausa 40km ära (mitte küll jutti aga siiski). Selle aja sees sain kõik praegusele aastaajale sobivad ilmanähtused oma nahal järgi proovida :D Vikerkaart lausa mitu korda ja ühel korral kahekordsena! Selle päeva õhtul oli küll ülim tunne :) Trenn teebki ju super tunde õhtuks aga see kodust välja saamine on see kõige kõige raskem osa...

Ühel päeval käisin spontaanse käiguna Auras ujumas ka :D No rohkem oli see küll suplemine, aga igal võimalikul ajal hoidsin ikka oma jalgu põhjast üleval ja nautisin ujumist nii palju kui sain ;) Panen siia alla mõne pildi ka meie käigust.

Edaspidi üritan siis veidi rohkem söögikordi ette mõelda ja planeerida. Ütlen juba ette ära, et täna õhtu kuni pühapäeva hommik tuleb päris raske :D Lähen täna sõbranna suurele juubelile ja homme on üks kohalik üritus, kus õhtul esinemine ja väike istumine :) Üritan siiski nende vahele väiksed trennid ära mahutada ja ürituste välisel ajal ikka kava järgi toituda ja panen võimalikult palju siia asju kirja ka ikka ;)

Seniks aga jälle blogimiseni! ;)Comments