#100 blogipäev 15/100- kiire päev :)

Õhtust, 

täna on üks kiire päev olnud. Tavalises olukorras poleks ma täna postitanud, aga väljakutse tõttu ikka võtsin aja ja proovin kähku oma mõtted siia kirja ära panna. 

Tänasega sai Kristel Koitla poolt juhitava bootcamp´i katsumuses nädal aega täis. Millised on esimesed emotsioonid selle kohta? Väga head ikka. Mulle tema antud toidukava sobib ja kaal läheb ludinal :D Mõõtsin eelmine nädal alustades end ära ka, aga uuesti ei mõõda enne, kui kolm nädalat möödas. Samas peeglist vaadates on näha, et natukene (vähemalt minu silmale tundub) on vähemaks mõõdud ikka läinud. Varsti jõuan tagasi selle raske teekonna jooksul nähtud väikseima kaalunumbri juurde ja siis ikka edasi alla poole! (Y) 

Homme lähen Tallinnasse. Hakkab endalegi imelik juba, et ma aasta jooksul nii palju Tallinnasse jõuan. Hakka või uskuma, et tuleb ikka see linn ja seal liiklemine selgeks saada. Lähme oma rahvatantsu rühmaga Tantsupeo peaproovi vaatama. Kahjuks me ise ju sinna ei saanud, aga vaadata on ikka tore. Homme siis jagan peo kogemusi. 

Aga nüüd kiiruga jälle toimetama. Lubasin homme hommikul SD tellimust teha, aga kuna unustasin täiesti Tallinna sõidu alguses ära, siis nüüd tuleb kiiruga kõik asjad täna kirja panna ja õhtul ikka tellimus ära teha :) Ehk täna tuleb jälle pikk õhtu. 

PS! Kui postikulu lubab, siis tellin endale foam roller´i ka ära ;) 

PS2! Hommikuse trenni asemel tegime lastega hommikupooliku mänguväljakul, kaevasime ja ehitasime liivalossi :) Aga see eest tegin lõunal booty shake´i jälle :D Kaks korda jutti lausa ja sama treeneri ühe teise video veel otsa... Ma ei taha teada, mida lihased homme teevad :D


Comments

  1. Kas toidukavas loed kaloreid ka? Ja millises suhtes on toitained - valgud, rasvas

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ei loe kaloreid, Olen seda sorti inimene, kellel kalorite lugemine paneb liiga suure pinge peale toitumisele ja siis kipub asi metsa minema. Toidud on enamasti kooskõlas toitumiskavaga, mis mul on :)

      Delete

Post a Comment