#100 blogipäeva- 20/100 -kvaliteetaeg lastega

Õhtust :)

Olen inimene, kes tahab, et vähemalt suvel saaksid lapsed käia võimalikult paljudes Eestimaa kohtades ilma avastamas. Kuna lapsed veel suhteliselt pisikesed, siis enamasti on need sellised tavalised lõbustuskohad nagu Loomaaed, Vudila, Elistvere loomapark jne.

Eile õhtul turgatas pähe mõte saata mees rattaga tööle ja ise koos lastega minna Vembu-Tembumaale. Kuna päris üksi ei taha nendega ringi uitama minna, siis pooleldi sunniviisiliselt ärisin enda noorema venna endaga kaasa. Ta ennegi pidanud lapsehoidjat mulle mängima ja koos meiega ringi reisima :D No nagu ütlesin, siis pooleldi sundides oli ta ikka nõus meiega kaasa tulema ja minek sai kinnitatud!

Hommikul hakkasime poole üheksa juba kodust liikuma. Käisime võtsime siis mu venna peale ja suundusime Kurtna poole. Jeerum, kui need lõbustuskohad oleks vaid kohale lähemal... Sõita oli nii tüütu. Pealegi ei olnud mul suurt aimu kuhu täpselt minema peab :D Kaardi pealt sai vaadatud ja ennegi ju seda maad sõidetud aga enne olen alati kõrvalistuja olnud (minul ei jää marsruudid pähe, kui ma pingsalt ei jälgi kuhu sõidetakse). No igastahes kahe-kolme korra telefonist gps kaardi vaatamise ja ühe teeotsa valesti keeramisega jõudsime kohale.

Sisse saades hakkas lustimine pihta. Muidu oli kõik väga ok, aga palavus oli ikka meeletu ja see väsitas vist rohkemgi kui tegevused ise. Igalpool just pilti ei teinud, aga lisan teile mõned pildid :)

ralliässadlet´s race! But first, let me take a selfie ;) 

Väike perepilt ka ikka
Mareli enda tavaolekus (ehk mängib mõnda looma :D arvake ära, keda ?!) 

Väike golfiproff

Vot selline äge päev meil oligi. Ei mõelnud üldse, et trenn jääb tegemata või suhu läheb amps või kaks midagi, mis polnud ette nähtud! Kvaliteetaeg lastega maksab sada korda rohkem !

PS! Sain hommikul Omniva paki automaadist ka paar huvitavat asja, aga nendest kunagi hiljem!

Comments